Szczytny cel Anny Lewandowskiej!

Sportsmenka po raz kolejny postanowiła wykorzystać popularność i wpływy w sieci w ważnej sprawie. O co chodzi tym razem?

Szczytny cel Anny Lewandowskiej! Foto. Instagram annalewandowskahpba

Żona Roberta Lewandowskiego już nie raz udowadniała, że absorbuje ją nie tylko rozwijanie kariery zawodowej, ale również chętnie angażuje się w pomoc osobom potrzebującym. Tym razem wzięła udział w akcji, która ma na celu przeciwdziałać przemocy oraz alienacji wśród młodych osób. Biorąc pod uwagę fakt, że codziennie średnio 2 nastolatków popełnia samobójstwo, nagłośnienie tej sprawy jest niezwykle potrzebne. Powodem tych drastycznych decyzji są z jednej strony problemy rodzinne i osobiste młodych osób, zaś z drugiej strony brak zrozumienia i zainteresowania wśród kolegów i koleżanek.

Anna Lewandowska w obszernym wpisie zachęca fanów do wspólnej inicjatywy na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu i depresji wśród młodych ludzi. Apeluje również o uwagę i choć niewielkie zainteresowanie się problemami innych. Nawet drobny gest czy zwykła serdeczność może być pomocą dla młodej osoby, która zmaga się z problemami osobistymi czy rodzinnymi.

Mamy nadzieję, że akcja spotka się z dużym zainteresowaniem, a apel gwiazdy, którą ogląda na Instagramie ponad 2 mln osób, zmotywuje jej fanów do podjęcia wspólnej inicjatywy. Pod spodem zamieszczamy apel Anny Lewandowskiej.

,,Dziewczyna jest w szkole wyśmiewana, bo z nikim nie rozmawia. Nikt nie wie, że jej rodzice właśnie się rozwodzą. Chłopak jest obiektem drwin, bo popłakał się na przerwie. Nikt nie ma pojęcia, że właśnie dowiedział się, że jego mama ma raka. „NIE OCENIAJ DRUGIEJ OSOBY, BO NIGDY NIE WIESZ JAKĄ WALKĘ WŁAŚNIE TOCZY ”.
Szkoła – miejsce, które powinno przekazywać nam wiedzę, ale i tę o życiu, wskazywać na wartości, często staje się miejscem, gdzie „KOLEDZY i KOLEŻANKI ” wydają „WYROK ”(…) Ocenie podlega wszystko: UBIÓR, WYGLĄD, GESTY , ZACHOWANIE , GŁOS , POCHODZENIE , WYZNANIE , POGLĄDY , ZAINTERESOWANIA … Wszystko może być powodem drwiących tekstów i kpin.
Codziennie średnio 2 NASTOLATKÓW próbuje popełnić samobójstwo… Zacznijmy działać  przeciw temu!✋ Świadomość, że TU jesteście, napędza mnie do DZIAŁANIA , ale też do przemyśleń. Wiem, że nie mogę pomóc każdemu z osobna, ale wiem też, że słowa mają olbrzymią moc. Każdy z nas, my wspólnie, możemy przeciwstawić się temu co złe. NIE WIERZYSZ? SPRÓBUJ! Spróbuj ze mną! Na wydarzenia sportowe przychodzi ponad 30 TYSIĘCY OSÓB, tyle przeważnie jest Was u mnie-aktywnych, dyskutujących. Jako jednostka możemy mniej, ale jako GRUPA i „jedność” możemy dużo. Dużo zmienić. Podobno kropla drąży skałę, a my jesteśmy całym WODOSPADEM! Reagujmy, wspierajmy SIĘ. Zgodnie z zasadą „Bądź osobą, którą chciałeś mieć obok, jak byłeś w potrzebie” – napisała Anna Lewandowska.

Wpis znaleziono dzięki:

- Anna Lewandowska

- Depresja młodzieży

- Problemy w szkole