TEMATY MIESIĄCA

Najgorętsze z artykułów publikowanych w serwisie Obcasy.pl w przeciągu całego miesiąca. Tematy, które spodobały się Wam najbardziej zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc tym samym najciekawszą rubrykę. Nie zabraknie tu tematów ważnych i trudnych, ale również takich, które po prostu Was interesują.

Spódnice ołówkowe- trendy 2019!

To strzał w dziesiątkę, by wyeksponować kobiece atuty i jednocześnie zachować klasę i elegancję

Na czym polega fenomen fast fashion?

W branży modowej coraz większe znaczenie zyskuje model fast fashion, opierający się na wnikliwej obserwacji zachowań konsumentów i szybkiej reakcji na ich potrzeby.

Joanna Kulig urządziła się w USA. Będzie starać się o amerykańskie obywatelstwo.

Myślicie, że aktorka ma szansę na zrobienie kariery w Hollywood? Nie planuje wracać do Polski.

5 języków miłości – jaki jest Twój?

Aby ułatwić komunikację w związkach Gary Chapman, autor książki "5 języków miłości", wyróżnił kilka rodzajów wyrażania uczuć drugiej osobie. Sprawdź, jakim językiem posługujesz się Ty i Twój partner, aby lepiej zrozumieć siebie nawzajem.

Przez czat randkowy do serca, czyli ułatwione randkowanie

Jak znaleźć miłość w Internecie, tak aby stworzyć wartościowy związek?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozstają się!

Najprawdopodobniej już za niecałe trzy miesiące ich drogi rozejdą się. Wokalistka złożyła pozew rozwodowy, a rozprawa ma się odbyć 9 maja 2019 r.

Najwięksi skandaliści wśród polskich gwiazd. Kto jest królem lub królową skandalu?

Polski show-biznes jest bogaty w barwne osobowości. Nie zawsze jednak celebryci dają powód do dumy. Często są zamieszani w afery, nieporozumienia i kłótnie. Kto znajduje się na liście największych skandalistów?

Kilka mitów na temat miłości – sprawdź, czy któryś z nich wkradł się w...

W czasach kiedy dużo mówi się o relacjach damsko-męskich powstało wiele, często błędnych stereotypów na ich temat. Przedstawiamy te najbardziej powszechne i obalamy je!

Co daje organizmowi saunowanie zimą?

Regularne korzystanie z sauny niesie ze sobą szereg korzyści dla zdrowia i urody. Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, dzięki intensywnemu poceniu. Wzmacnia odporność poprzez hartowanie i pobudzanie organizmu do produkcji białych krwinek. Ponadto sauna relaksuje i poprawia wygląd skóry.

10 porad dotyczących malowania ścian

Lubisz zmiany? Myślisz o remoncie? A może wystarczy jedynie pomalować ściany w Twoim mieszkaniu lub domu?

Kalkulator BMI – jak działa i do czego się przydaje

Kalkulator BMI to skrót od Body Mass Index, czyli wskaźnik masy ciała. Na podstawie kilku danych można za jego pomocą ustalić, czy waga jest odpowiednia w stosunku do wzrostu. Jakie ma zastosowanie taki kalkulator, oraz czy ma same zalety? Dziś to sprawdzimy.

Ciesz się zdrowiem z chińską dietą 5 przemian!

Poszukując najlepszej diety i sposobu odżywiania dla naszego organizmu, warto poznać dietę pięciu przemian.

Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

Zadłużenie to problem stary jak świat. Mogłoby się wydawać, że dotyczy tylko osób, którym nie wystarcza pieniędzy od pierwszego do pierwszego, ale nic bardziej mylnego.

Co jest potrzebne do wzięcia pożyczki od 18 lat?

Czasami wejście w dorosłe życie po 18. urodzinach to jedynie symbol. Młody człowiek nadal się uczy, mieszka z rodzicami i przez nich jest utrzymywany.

Guarana – hit czy kit?

Guarana zyskała miano zdrowej alternatywy dla kawy i energetyków, a napoje na bazie tej rośliny święcą triumfy na całym świecie. Czy jednak słusznie?

Ceikawe tematy

Uroda

Jak dbać o rzęsy? Efekt XXL bez przedłużania

Zadaniem rzęs jest nie tylko pięknie wyglądać, ale przede wszystkim chronić oczy przed zanieczyszczeniami. Warto więc zadbać, aby były długie, mocne i zdrowe.

Przepisy

Surówka z kapusty czerwonej

Surówka to idealne rozwiązanie na urozmaicenie posiłku. Jeśli chcesz wzbogacić obiad witaminami, poznaj naszą propozycję.

Dom