TEMATY MIESIĄCA

Najgorętsze z artykułów publikowanych w serwisie Obcasy.pl w przeciągu całego miesiąca. Tematy, które spodobały się Wam najbardziej zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc tym samym najciekawszą rubrykę. Nie zabraknie tu tematów ważnych i trudnych, ale również takich, które po prostu Was interesują.

Praca zdalna: szansa czy zagrożenie?

Czas pandemii spowodował, że praca zdalna z przywileju stała się codziennością. W ciągu kilku dni udało się coś, co wydawało się, technicznie oraz proceduralnie, niemożliwe – przejście na pełen home office wszystkich lub przeważającej części pracowników.

Czy psychoterapia dla par jest skuteczna?

Zgodnie z dotychczasowymi raportami liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Główne przyczyny tego stanu to zdrady, problemy finansowe, kryzys, uzależnienia, a także niezgodność charakterów. Jednym z rozwiązań tych wszystkich trudności jest psychoterapia dla par i małżeństw.

Twoje paznokcie tego lata będą wyglądały tak! 5 najmodniejszych stylizacji

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Zadbane i wypielęgnowane paznokcie dodadzą pewności siebie, a odważne kolory i stylizacje świetnie podkreślą nasz look i osobowość. Poznaj najmodniejsze propozycje na nadchodzące lato!

Cebulowa teoria szczęścia, czyli co czyni nas szczęśliwymi

Czy zastanawiałaś się kiedyś jak zdefiniować szczęście? Dlaczego rozumienie tego pojęcia bywa tak różne oraz od czego zależy poziom naszego zadowolenia z życia? Odpowiedź znajdziemy w ,,Cebulowej teorii szczęścia".

Ekskluzywna pielęgnacja inspirowana zabiegami medycyny estetycznej

Poznaj ekskluzywną serię kosmetyków z 24k złotem, która zachwyci każdą kobietę ceniącą luksus i najwyższą jakość.

Zasada lustra w psychologii – co mówi o Tobie?

Czy zastanawiałaś się kiedyś co wiesz o samej sobie? Jaka jesteś? Potrafisz dostrzec swoje wady, zalety i zrozumieć ukryte potrzeby? Czy ludzie, których życie stawia na Twojej drodze są przypadkowi?

Najważniejsze elementy wyposażenia do pokoju malucha

Gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny, staramy się zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Kupujemy ubranka, dbamy o odpowiednie produkty spożywcze i kosmetyki, zawsze szukając najwyższej jakości.

„Zjedz jeszcze kawałek”, czyli kim są dokarmiacze?

Mówi się, że kochanego ciała nigdy nie za wiele. W kontekście dokarmiaczy jest to duże niedopowiedzenie, ponieważ dla nich tego kochanego ciała zawsze jest za mało.

Maraton z Przedsiębiorczą Kobietą online – wystartuj po sukces

"Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego." ~ Este Lauder. To motto, które przyświeca każdej kobiecie przedsiębiorczej. Mając na uwadze obecną sytuację zapraszamy serdecznie na Maraton online z Przedsiębiorczą Kobietą.

Jak zaakceptować to na co nie mamy wpływu?

„bo to co nas spotyka, przychodzi spoza nas” pisał ks. Jan Twardowski – jak dzisiaj możemy odnieść te słowa do aktualnej sytuacji?

Na czym polega zabieg korekty odstających uszu

Odstające uszy, oprócz problemu estetycznego, bywają również wytykane przez rówieśników szczególnie w wieku dziecięcym. 

5 ras psów odpowiednich dla alergików

Wiele osób uważa, że alergia jest przeszkodą w posiadaniu psiaka. Nie jest to jednak reguła. Istnieją rasy, które można wybrać w takiej sytuacji.

Świat zamknięty w kliszy

Tradycyjna fotografia ciągle żyje i ma się bardzo dobrze. Jak zacząć swoją przygodę z analogiem?

Czy skóra ,,czuje” kwarantannę?

Czas pandemii i kwarantanny to trudny okres dla nas wszystkich. Wszyscy musimy odnaleźć się w nowych warunkach, przede wszystkim większej izolacji i przebywaniu w domu. Czy skóra czuje tę zmianę?

Nadajesz przesyłkę do Anglii? O tych rzeczach lepiej pamiętać

Odpowiednie przygotowanie się do wysłania paczki do Anglii jest bardzo ważne. Nie tylko ze względu na bezpieczeństwo zawartości przesyłki.

Ceikawe tematy

Uroda

Przeszczepiamy włosy na potęgę. Na świecie i w Polsce rynek transplantacji

Szacuje się, że rynek transplantacji włosów wart jest już 2,5 miliarda dolarów - podaje International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS). W Polsce rynek ten dopiero się rozwija.

Przepisy

Przepis na owocową sałatkę ze szpinakiem – idealna na lato!

Kiedy temperatura jest naprawdę wysoka, chęć do gotowania u wielu osób drastycznie spada. Często też nie mamy ochoty na spożywanie potraw na ciepło. W takim przypadku doskonale sprawdzą się sałatki.

Dom