TEMATY MIESIĄCA

Najgorętsze z artykułów publikowanych w serwisie Obcasy.pl w przeciągu całego miesiąca. Tematy, które spodobały się Wam najbardziej zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc tym samym najciekawszą rubrykę. Nie zabraknie tu tematów ważnych i trudnych, ale również takich, które po prostu Was interesują.

Jak zweryfikować uczciwość klienta?

Nawiązanie współpracy z nowym kontrahentem zawsze wiąże się z ryzykiem. Jak zweryfikować uczciwość klienta? Jak sprawdzić jego finansową wiarygodność? Podpowiadamy.

Czy warto kupić kalendarz adwentowy z czekoladkami dla dziecka?

Czy kalendarz adwentowy ze słodyczami to dobry pomysł na prezent dla dziecka?

Olga Tokarczuk z bliska. Rok po Noblu

Po tym, jak Akademia Szwedzka przyznała jej najwyższe literackie odznaczenie, była na ustach wszystkich. Minęło dwanaście miesięcy, a ona dalej nie daje o sobie zapomnieć.

Google Workspace: nowa usługa, która zastąpi pakiet G Suite podczas pracy zdalnej

G Suite, pakiet inteligentnych aplikacji Google zmienia się w Google Workspace. Czy to wyłącznie zmiana nazewnictwa? Nie do końca.

Ukradła kamienie, dosięgła ją klątwa!

Po 15 latach turystka z Kanady postanowiła zwrócić skradzione podczas pobytu w Pompejach przedmioty. Co na to wpłynęło? 

Włącz się w akcję DOTYKAM=WYGRYWAM 2020!

W tym roku głównym przesłaniem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM jest „Biustopozytywność - jako sposób na zdrowie piersi”. -

Jesienne premiery w Multikinie!

Jesień obfituje w nowości na wielkim ekranie. W kinach czekają na nas takie produkcje, jak „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Jak zostać gwiazdą” czy „Trolle 2”.

USA: 49 stanów ujednolica przepisy dotyczące firm kryptowalutowych

Nadchodzi długo wyczekiwania zmiana dla wielu firm kryptowalutowych, które działają na terenie Stanów Zjednoczonych. Jednak nie tylko dla nich. Każdy fan Bitcoina i altcoinów wie, że takie zmiany często znacznie wpływają na kurs kryptowalut. Jeśli więc jesteś inwestorem, informacja zza oceanu cię zainteresuje.

Julia Wróblewska w ciężkim stanie psychicznym

Na profilu dziewczyny pojawił się niepokojący wpis, w którym wyjaśnia co się u niej aktualnie dzieje.
Typowo męskie zawody - także dla kobiet!

Kobiety w typowo „męskich” zawodach – jak sobie radzą?

Czy kobiety mogą sprawdzić się w męskich zawodach? Okazuje się, że w dzisiejszych czasach wiele pań bezproblemowo radzi sobie z pracą w typowo męskich zawodach, takich jak policjantka, chirurg czy astronautka. Czy taka praca odbiera im kobiecy wdzięk, a może wręcz odwrotnie: daje wielką siłę?

Po raz 6. pobiegną w sprawie życiowej wagi! Wirtualny Bieg Kobiet – Zawsze Pier(w)si...

Choć jak dotąd w ramach inicjatywy pokonano już tysiące kilometrów, statystyki mówią, że długa droga przed nami – dołącz do wydarzenia i pomóż przybliżyć nas do Pol(s)ki przebadanej!

DUBLA NIE BĘDZIE – badaj się regularnie!

W VI już odsłonie kampanii „Diagnostyka jajnika” chcemy zwrócić uwagę na rolę, jaką w diagnostyce raka jajnika odgrywa lekarz pierwszego kontaktu i trafnie postawiona pierwsza diagnoza.

Jak odżywiać osobę po udarze mózgu? Pomocne wskazówki

Udar mózgu często nieodwracalnie zmienia jakość życia osoby, która go doświadczyła. W jego efekcie, niejednokrotnie, codzienne i proste czynności, jak spożywanie posiłków mogą stać się niezwykłym wyzwaniem.

Najem długoterminowy samochodu do Twojej firmy. Dlaczego warto?

Obecnie coraz większą popularnością – zwłaszcza w dobie trwającej pandemii – cieszy się wynajem długoterminowy, który już dawno pod względem popularności prześcignął kredyt inwestycyjny i powoli zbliża się do popularności leasingu.

Wyposażenie kuchni w restauracji – co warto wiedzieć?

Osoby, które planują otworzyć własną restaurację, muszą wziąć pod uwagę wiele różnych kwestii. Jedną z najważniejszych jest odpowiednie wyposażenie kuchni.

Ceikawe tematy

Uroda

Paznokcie – miniaturowe dzieła sztuki

Współcześni styliści paznokci to prawdziwi artyści, a ich dzieła potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagające kobiety.

Przepisy

Naleśniki banoffee migdałowo-razowe

Naleśniki to potrawa, która stanowi doskonałą propozycję na każdy posiłek – od śniadania, poprzez obiad, a na kolacji kończąc. Szczególnie lubiane są te w wersji na słodko. Podsuwamy pomysł, jak wykonać ten deser w zdrowej i pełnowartościowej wersji.

Dom