Urodziny Madonny! Zobacz, co przygotowali polscy fani!

„Like a prayer”, „Vogue” czy „Ray of light” to kultowe hity, które zna każdy z nas. Nie bez powodu przypominamy o nich dzisiaj. Madonna kończy 59 lat i nadal świetnie się trzyma. Tym razem fani wokalistki znowu przygotowali jej niespodziankę.

Madonna.GA

35 lat na scenie muzycznej, ponad 300 milionów sprzedanych płyt, przeszło 300 zdobytych nagród. Lata mijają, zmieniają się trendy, a Madonna wciąż jest na topie i zdobywa nowe rzesze wielbicieli.

Fani Madonny, szczególnie Polscy, niejednokrotnie okazywali uwielbienie do swojej idolki. Przy okazji pierwszego koncertu artystki w Polsce – który miał miejsce w przeddzień jej urodzin – przygotowali dla niej niespodziankę. W trakcie jednego z utworów wnieśli białe serca i zaśpiewali urodzinowe „Sto lat”. Madonna nie kryła wzruszenia.

W tym roku fani przygotowali specjalną, urodzinową playlistę na polskim TIDALu składającą się z ich ulubionych utworów. „Like a virgin”, „Frozen” oraz „Hung up” to kultowe hity, których nie mogło zabraknąć na „MADONNA B-DAY PLAYLIST”. Pojawiły się tam także mniej znane utwory, takie jak „Deeper and deeper” czy „Nothing really matters”.

Zobaczcie link do całej playlisty urodzinowej!