Wojewódzki chwali się luksusowymi wakacjami z narzeczoną

Uwielbiamy śledzić showbiznesowe wyjazdy na wakacje! A na taki właśnie wybrał się król TVN-u Kuba Wojewódzki ze swoją narzeczoną - modelką Renatą Kaczoruk. Dziennikarz chwali się na swoim Instagramie, że stać go... na wszystko!

Instagram, screenshot @kuba_wojewodzki_official
Instagram, screenshot @kuba_wojewodzki_official

Gwiazdy co roku promują miejsca, w które warto wybrać się na wakacje. Skończył się sezon programu Kuby Wojewódzkiego, a kilka tygodni wcześniej gwiazdor zakończył też udział w „Małych Gigantach”. Wiosenna ramówka TVN- dobiegła końca, dlatego czas na zasłużony urlop!Najbardziej wyszczekany dziennikarz wybrał się na wakacje ze swoją przyszłą żoną na egzotyczną wyspę. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie opublikował na swoim Instagramie kilku kontrowersyjnych zdjęć. I tak oto jedno z nich podpisał :

kuba_wojewodzki_official: #wylacznie#najdrozsze#hotele#restauracje#oraz#taksowki#bogato

Domyślamy się, że gościa, który jeździ naprzemiennie Ferrari, Bentleyem i Lamborghini stać na wyłącznie najdroższe hotele, restauracje czy taksówki. Czy konieczne jest jednak, żeby chwalić się tym na portalach społecznościowych, które – bądź, co bądź – służą do kontaktu z fanami, czyli „zwykłymi ludźmi” ??