Wspaniałe stulecie – wygraj zestaw książek „Sułtanka Kosem”

Jesteście fankami "Wspaniałego Stulecia"? Na podstawie tej książki nakręcili serial! A teraz I i II księgę możecie zgarnąć w naszym konkursie! Wystarczy, że odpowiecie na proste pytanie!

konkurs wspaniałe stulecie

 

Do wygrania 3 zestawy książek zawierające:

I księgę : Sułtanka Kösem. W haremie. Demet Altınyeleklioğlu.
II księgę : Sułtanka Kösem. Czarna królowa. Demet Altınyeleklioğlu

Aby wygrać należy:

  • Odpowiedzieć na pytanie! Jakie inne imiona nosiła Sułtanka Kösem ??
  • Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl (opcjonalnie)

Odpowiedzi zamieszczajcie pod tym artykułem na portalu!
Podpowiedzi możecie szukać na portalu Obcasy.pl w dziale „Książki”, np. tutaj albo tutaj 🙂

Spośród osób biorących czynny udział w naszym konkursie jury wylosuje 3 osoby, do których trafi zestaw książek „Wspaniałe stulecie”. Powodzenia!

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 22 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 29 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wylosuje 3 zwycięzców.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa wylosuje 3 zwycięzców, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Wyniki: 

 

Zwycięzców prosimy o wiadomość z dopiskiem „Sułtanka Kosem”  na konkurs@obcasy.pl z danymi do przesyłki w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 21 dni roboczych.