Wyraź opinię w naszym konkursie i zgarnij super książki!

Wyraź opinię i zgarnij super książkę!
1 Miejsce

Kochani,

Ostatnio podzieliliśmy się z Wami badaniami na temat kobiet, których jednorazowa przygoda nie odstrasza!

W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jakie macie zdanie na ten temat. Uważacie, tak jak większość badanych, że nie ma w tym nic złego? A może wprost przeciwnie, nigdy w życiu nie zdecydowałybyście się na chwilę uniesienia?

Do wygrania super nagrody w postaci książek ,,Gra o miłość” i ,,Słoneczny zakątek”. Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać co sądzicie o kobiecej jednorazowej przygodzie?

– Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (3.11.2015) i kończymy (8.11.2015). Wyniki ogłosimy 9 listopada  o godzinie 12:00.

Powodzenia!

Wyraź opinię i zgarnij super książkę!
2 Miejsce

Rozwiązanie konkursu!

Najbardziej spodobały nam się wypowiedzi…

1 Miejsce – Ania Ś

,,Z przygodą na jedną noc jest jak z czekoladą (najlepiej tą z orzechami)- choć bardzo smakuje, czasem mamy po niej “kaca moralnego”. Myślę, że stosunek kobiety do takich chwil uniesień i zapomnienia z osobą, którą zaledwie znamy, zależy od jej światopoglądu. Dla jednych pójście na całość z kimś nowo poznanym nie jest żadnym “halo”, dla innych taka sytuacja jest nawet nie do pomyślenia, a co już mówić o jej przeżyciu.
Kiedy tak rozmyślam nad konkursowym pytaniem, analizuję wszystkie “za” i “przeciw”, dochodzę do wniosku, że osobiście zapewne oddałabym się atmosferze zapomnienia. Jak mówią słowa piosenki: W życiu piękne są tylko chwile…. Teraz czas na małą dygresję…. Mam przyjaciółkę. Osobę bardzo rozważną, rozsądną, zawsze (no…prawie zawsze) postępującą zgodnie ze swoją zasadą: Najpierw kawa, potem spacer, rozmowa o pasjach i stosunku do życia, a potem czas na miłosne zapomnienie. Jakże się zdziwiłam, gdy pewnego dnia podczas babskiego wieczoru opowiedziała mi, że zakochała się…Spotkała go u przyjaciół, tańce, kilka lampek wina i zapomniała się dziewczyna. Po kilku tygodniach on ją odnalazł, zaprosił na kawę, potem na spacer. Był czas na rozmowy. Kilka miesięcy później bawiłam się na wspaniałym weselu mojej przyjaciółki.
Życie pisze różne scenariusze, a kobieta…kobieta też chce o sobie decydować, oddać się urokowi chwili, odrobiny szaleństwa także doświadczyć musi.

2 Miejsce – Hanka

,,Never say never… Dziś będąc w szczęśliwym związku, jednorazowe przygody to dla mnie temat odległy jak księżyc, jednak los piszę nam, ludziom, tak bogate scenariusze, że nie możemy potępiać, czegoś co kiedyś może się dla nas stać jednym z najpiękniejszych wspomnień. Dziś, będąc tu i teraz,mówię jednorazowym przygodą “nie”, choć nie potępiam, bo wiem jak różne są koleje losu. Jeśli stanie kobiecie na drodze, ktoś kogo niewyobrażalnie zapragnie, a swoim pragnieniem nie zrani niczyich uczuć to czemu nie?

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na [email protected] w temacie “Konkurs jednorazowa przygoda – wygrana” i podać miejsce (1 lub 2). Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.