Young Leosia odwołała koncert

Wyczekiwany show młodej artystki jednak się nie odbędzie. Jak podała sama zainteresowana, warszawski występ został skasowany przez jej problemy zdrowotne. Wydarzenie przesunięto na późniejszy termin.

young leosia koncert
Young Leosia odwołała koncert. Foto Instagram @youngleosia

Young Leosia to kobieta wielu talentów. Nie tylko śpiewa i rapuje, ale również pisze teksty. Jest także DJ-ką i realizatorem dźwięku. Nic więc dziwnego, że udało jej się osiągnąć tak duży sukces. Jej odbywająca się właśnie pierwsza trasa koncertowa została wyprzedana. Chociaż część występów miała już miejsce, to ten w stolicy, zaplanowany na 3 grudnia, nie mógł się niestety odbyć. Young Leosia nie pojawiła się w klubie Progresja, a jej koncert przełożono na 15 grudnia.

Kariera Young Leosi

Raperka na dobre zaistniała na polskiej scenie muzycznej dzięki przebojowi „Szklanki”. Piosenka wdarła się na listy przebojów, sprzedając się w ponad 40 tysiącach egzemplarzy. To sprawiło, że uhonorowano ją podwójną platynową płytą. Kilka miesięcy później artystka wydała „Jungle Girl”, przy którym współpracowała z Żabsonem. Fani Maty mogą ją również kojarzyć z głównej roli w teledysku do singla „Kiss cam (podryw roku)”. Pod koniec września na rynku pojawił się debiutancki minialbum Young Leosi. Płyta „Hulanki” zawierała siedem pozycji. Niedługo po premierze wokalistka ogłosiła, że jeszcze w tym roku wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową.

Young Leosia odwołała koncert

Niestety, mimo że w ramach „Hulanki Tour” raperce udało się zagrać prawię połowę zaplanowanych show, to Young Leosia musiała skasować warszawski koncert, zaplanowany na początek grudnia. Jak się okazało, przyczyną takiej decyzji jest niespodziewana choroba.

Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba. Z przykrością informuję Was, że nie będę w stanie dać Wam najlepszego show na jakie zasługujecie jutrzejszego wieczoru w warszawskiej Progresji, dlatego też jesteśmy zmuszeni przenieść ten koncert na 15.12.2021 – napisała na Instagramie artystka.

Na koncie Young Leosi pojawiło się też zdjęcie piosenkarki z nebulizatorem.

young leosia choroba
Young Leosia odwołała koncert. Foto Instagram @youngleosia

Co z biletami?

Koncert przeniesiono na 15 grudnia. Wszystkie bilety zachowują ważność. Natomiast osoby, które nie będą mogły pojawić się w Progresji w nowym terminie, mogą zwrócić zakupione wejściówki.