Zapadł wyrok. Kim Kardashian i Kanye West rozwiedli się

To już oficjalny koniec "Kimye". Znana bizneswoman i jej były mąż spotkali się na sali sądowej, by usłyszeć ostateczną decyzję.

Kim Kardashian i Kanye West
Zapadł wyrok. Kim Kardashian i Kanye West rozwiedli się. Foto Instagram @kimkardashian

Na ten moment najsłynniejsza siostra klanu Kardashian-Jenner musiała trochę poczekać. Jej małżeństwo z Kanye Westem – teraz oficjalnie o imieniu Ye – zakończyło się właściwie jeszcze w tamtym roku, a mama czwórki dzieci złożyła pozew o rozwód w lutym 2021. Od tego czasu musiała zmagać się zarówno z sądową, jak i medialną batalią z artystą. Teraz wreszcie jej utrapienia się skończyły. Kim Kardashian i Kanye West właśnie oficjalnie się rozwiedli.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim i Kanye pobrali się w 2014 roku. Para ma czwórkę wspólnych dzieci – North, Sainta, Chicago i Psalma. Podobno już od jakiegoś czasu celebrytom nie układało się w małżeństwie, a czas spędzali wspólnie tylko ze względu na swoje pociechy. Ostatecznie ich miłości nie udało się uratować. Związek rozpadł się na początku zeszłego roku, kiedy do sądu wpłynęły złożone przez Kardashian papiery rozwodowe. W grudniu wnioskowała natomiast o przyspieszenie procesu. Teraz obie gwiazdy są już oficjalnie wolne, a z nazwiska Kim zniknął człon „West”. Nie zakończono jeszcze rozdzielania majątku czy negocjacji na temat kwestii opieki nad dziećmi, także celebryci prawdopodobnie będą musieli powrócić na salę sądową w przyszłości.

Nowa miłość

Byli małżonkowie jeszcze przed ostateczną rozprawą próbowali na nowo ułożyć sobie swoje miłosne życie. Kim Kardashian obecnie spotyka się z komikiem Petem Davidsonem. Natomiast Ye łączono z aktorką Julią Fox. Związek ten szybko się zakończył, gdyż raper nadal próbował wrócić wtedy do żony. Jego metody pogodzenia z byłą małżonką polegały między innymi na zakupieniu domu po drugiej stronie ulicy, oskarżeniu jej o porwanie ich 4-letniej córki i publiczne tyrady na temat jej nowego partnera w social mediach. Ostatnio artysta widywany jest w towarzystwie Chaney Jones, modelki łudząco przypominającej Kim Kardashian.

Zobacz także: Kanye West i Julia Fox rozstali się. Raper próbuje wrócić do byłej żony?