Zespół Ich Troje świętuje 25 lat

W Mrągowie odbył się specjalny koncert, celebrujący ćwierć wieku polskiego zespołu. Na scenie pojawili się goście specjalni - dzieci Michała Wiśniewskiego oraz była wokalistka.

Zespół Ich Troje świętuje 25 lat. Foto Instagram @polsatofficial

Chociaż założony w 1995 roku zespół Ich Troje swoje 25. urodziny obchodził już dwa lata temu, to przed hucznym świętowaniem rocznicy fani musieli uzbroić się w cierpliwość. Wreszcie w sobotę 13 sierpnia w Mrągowie odbył się długo wyczekiwany koncert z okazji jubileuszu. Na scenie pojawił się obecny skład zespołu – Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa, którzy są członkami Ich Troje od samego początku, a także Anna Świątczak. Wokalistka, która występowała z kapelą w latach 2003-2010, w 2020 roku postanowiła wrócić do zespołu.

Ich Troje świętuje 25 lat

Na jubileuszu pojawiło się też sporo gości specjalnych. Poza zespołem wystąpiła także dwójka dzieci Michała Wiśniewskiego, syn Xavier i córka Etiennette. Pojawiła się również Justyna Majkowska, czyli, jak to ujął Wiśniewski – jedna z niewielu wokalistek, które nie były jego żonami. Piosenkarka śpiewała w Ich Troje między 2001 a 2003 rokiem. Jej powrót na scenę razem z byłymi współpracownikami wywołał zachwyt publiczności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)


Swoją obecnością koncert uświetniła też Doda, która razem z Michałem Wiśniewskim zaśpiewała utwór „Zawsze pójdę w Twoją stronę”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Zobacz także: Doda: Pamiętam każdy problem, każdą kłodę i każdy dzień walki

Dominika Tajner nie została zaproszona

Pomimo tego, że przez 6 lat była menadżerką zespołu, to na 25-lecie nie została zaproszona czwarta żona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner. Gwiazda wyznała na Instagramie, że ma nadzieję, iż to tylko głupie przegapienie. O całą sytuację zapytał Michała Wiśniewskiego portal Pomponik.

Dziwnie to zabrzmi, ale to jest bardzo niewdzięczna rola, zapraszanie byłych żon na swój jubileusz. Dominika, ja mam nadzieję, że bierzesz to pod uwagę. Kiedy śpiewasz piosenkę dla swojej żony, to jest mega niefajne. Dla mnie najważniejsze jest samopoczucie Poli i mam nadzieję, że czuła się dobrze […] – tłumaczył wokalista. – Ja z Dominiką mogę się w każdej chwili zobaczyć i ona o tym bardzo dobrze wie.