Zgrana para: drzwi i podłoga

Zgrana para: drzwi i podłoga

Niektóre rzeczy powstały po to, żeby występować w duecie. Wspólnie tworzą olśniewającą, pełną harmonii całość. Dotyczy to również wyposażenia wnętrz.

Specjaliści Classen proponują wybór drzwi z aplikacjami panelowymi, które doskonale komponują się z podłogami z oferty producenta.

Decydując się na drzwi i panele o wspólnych akcentach dekoracyjnych zyskujemy jednolity, spójny zestaw. Stanowi to duże ułatwienie podczas planowania aranżacji wnętrz – za jednym razem wybiera się dwa znaczące komponenty wystroju. Jest to świetne rozwiązanie dla osób urządzających nowy dom czy mieszkanie lub przeprowadzających gruntowny remont swojego lokum.

Wykańczając wnętrze dbamy o każdy szczegół i staramy się, by efekt końcowy był spójny
i estetyczny. Podstawę wszelkich aranżacji stanowią drzwi i podłoga, a od ich odpowiedniego dopasowania zależy wygląd całego pomieszczenia. Żeby ich dobór był jeszcze łatwiejszy, polecamy klientom kolekcję Doors & Floors, która łączy dwa doskonale współgrające ze sobą produkty. Skrzydła z tej linii to dobry punkt wyjścia do dalszego urządzania mieszkania – mówi Michał Białas, kierownik działu reklamy.

Wyjątkowość tego duetu polega na umieszczeniu w skrzydle drzwiowym wstawek o takim samym dekorze, jaki pojawia się w panelach. Jest on stworzony dla osób ceniących wnętrza, w których panuje ład, a każdy element ma swoje przemyślane miejsce. Kolekcja zawiera kilka propozycji zestawów, które wpisują się w różne style aranżacyjne sprawiając, że każdy odnajdzie rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb.

Drzwi No. 1 i No. 2 posiadają prostokątne detale dekoracyjne, które rozciągają się na całej szerokości skrzydła. Modele No. 1 są dostępne ze wstawkami z paneli Dynamic i Discovery, które wyróżnia synchroniczna struktura powierzchni, prezentująca się bardzo naturalnie. Do wyboru jest kilka dębowych dekorów. W przypadku skrzydeł No. 2 aplikacje są wykonane z paneli Dynamic XL w trzech wariantach kolorystycznych.

Zgrana para: drzwi i podłoga

No. 3 to propozycja dedykowana industrialnym i minimalistycznym aranżacjom. Biała powierzchnia skrzydła pięknie kontrastuje z imitującymi kamień wstawkami. Panele, które można znaleźć w kolekcji Visiogrande, imponują swoją surową, nieregularną strukturą, dzięki której gotowa podłoga sprawia wrażenie ułożonej z kamiennych bloków.

Zgrana para: drzwi i podłoga

Osobom stawiającym na prostotę form przypadnie do gustu kolekcja No. 4. Aplikacja pokrywa całą powierzchnię skrzydła w pionie lub poziomie, tworząc swoiste przedłużenie podłogi na ścianie. Wysoka klasa ścieralności paneli AC4 chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dostępne są dwa modele drzwi: pierwszy utrzymany w kolorystyce podłóg z kolekcji Discovery i Dynamic, drugi – z detalami podłogowymi z linii Dynamic XXL.

Zgrana para: drzwi i podłoga

Drzwi No. 5, w zależności od modelu, posiadają aplikacje panelowe ułożone w pionie lub w poziomie. Różnią się one zarówno dostępnymi dekorami, jak i szerokością wstawki oraz jej rozmieszczeniem na powierzchni skrzydła.

Zgrana para: drzwi i podłoga

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ofertę drzwi, które zawierają elementy paneli podłogowych. To propozycja dla osób, które cenią proste, eleganckie, a zarazem niestandardowe rozwiązania w nowoczesnych wnętrzach – dodaje Michał Białas.

Wpis znaleziono dzięki:

- Drzwi

- Podłoga

- Wystrój