Zobaczcie zwiastun najnowszego filmu Tarantino!

W sieci już jest najnowszy zwiastun filmu Quentina Tarantino "The Hateful Eight". Czy nowe dzieło znanego reżysera okaże się hitem?

Najnowszy zwiastun filmu Quentina Tarantino. Screen "The Hateful Eight".
Najnowszy zwiastun filmu Quentina Tarantino. Screen „The Hateful Eight”.


To ósmy film światowej sławy reżysera. Tarantino odpowiedzialny jest również za scenariusz. Muzykę napisał Ennio Morricone. Zdobywca Oscara jest autorem muzyki do wielu znanych filmów, m.in. „Cinema Paradiso”, „Nietykalni” i „Koneser”. Premierę zaplanowano na koniec tego roku.

Najnowsza produkcja Quentina Tarantino „The Hateful Eight” to kolejny western, po obsypanym nagrodami „Django”. W rolach głównych zobaczymy m.in. Kurta Russella i Samuela L. Jacksona. Akcja toczy się w Wyoming, gdzie dwaj łowcy głów przypadkowo zostają wplątani w krwawe historie. Filmy Tarantino znane są z brutalnych scen, utrzymanych w charakterystycznym dla reżysera klimacie. Nie zabraknie ich również w jego najnowszym dziele.

O produkcji było głośno, zanim jeszcze zobaczyliśmy zwiastun. W tamtym roku do internetu wyciekła pierwsza wersja scenariusza. Tarantino był zdruzgotany. Zastanawiał się nad rezygnacją z dalszej pracy nad filmem. Na szczęście zmienił zdanie i dziś, po obejrzeniu trailera, z niecierpliwością czekamy na premierę!

Zobaczcie, kto oprócz Kurta Russella i Samuela L. Jacksona pojawi się na ekranie