Mariah Carey odwołuje występy. Dlaczego?

Mariah Carey to jedna z największych amerykańskich gwiazd. Wszyscy znają All I want for Chrismas is You w jej wykonaniu i nikt nie może jej dorównać. Stąd pomysł na mini tournee w połowie listopada, gdzie tego hitu miało nie zabrkanąć. Jednak wszystko zostało odwołane z powodu choroby piosenkarki.

Foto mariahcarey.Instagram

Mariah zmaga się z infekcją górnych dróg oddechowych. To uniemożliwi jej koncertowanie w najbliższym czasie. Piosenkarka podzieliła się smutną wieścią z fanami na Twitterze. Na Facebook’owych wydarzeniach także widnieje informacja o odwołaniu świątecznej trasy koncertowej i wzmianka o możliwości zwrotu biletów. Fani nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Piszą: „Dwa dni przed koncertem? Ultra rozczarowujące”.

Piosenkarka napisała: Jagnięta! W samą porę na świąteczny sezon prezentowy, wydaje mi się, że dostałem swój własny. Śliczną infekcję górnych dróg oddechowych po ostatniej grypie. Wiecie, że nie istnieje nic, co kocham bardziej niż moje świąteczne pokazy, ale muszę dotrzymać słowa lekarzowi i odpocząć. Czekam aż powie, że mogę wrócić na scenę. Do tej pory muszę odwołać kilka pierwszych koncertów. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by Was wkrótce zobaczyć.

Wpis znaleziono dzięki:

- Mariah Carey

- Świąteczna trasa koncertowa

- All I want for Chrismas is You