Adam Zdrójkowski poprowadzi kolejny program. Jesteście ciekawi, jaki?

Młody aktor może pochwalić się kolejnym zawodowym sukcesem! Adam Zdrójkowski będzie współprowadził dziesiątą, jubileuszową edycję „The Voice of Poland”.

Foto. Facebook @zdrojkowski.adam

– Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego, a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z „rodzinka.pl”, którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna „ The Voice” jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu – śmieje się Adam Zdrójkowski.

Nie można też zapomnieć o Tomku Kammelu – młody aktor ma nadzieję, że zdradzi mu on kilka tajników pracy prezentera, które pomogą mu stanąć na wysokości zadania.

Co ciekawe, w jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2, zobaczymy także… ukochaną aktora – Wiktorię Gąsiewską, z którą Adam, kilka miesięcy temu, wygrał pierwszą edycję tanecznego show „Dance, Dance, Dance”. Wiktoria i Adam przemierzą setki kilometrów, żeby wręczyć zaproszenia do udziału w dziesiątej edycji „The Voice of Poland” utalentowanym wokalistom z całej Polski. Aktora zobaczymy także w odcinkach na żywo jubileuszowej edycji muzycznego show.

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski współprowadził pierwszą edycję „The Voice Kids”, którą na początku 2018 roku wygrała Roksana Węgiel.

Premiera dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” już 7 września w TVP2.

Wpis znaleziono dzięki:

- Adam Zdrójkowski

- The Voice of Poland 10

- TVP2