Agentem Urbański! A kto zwycięzcą Agenta-Gwiazdy?

Wczoraj wieczorem, po 12 tygodniach zmagań, widzowie TVN-u oraz uczestnicy programu Agent - Gwiazdy, dowiedzieli się w końcu, kto jest tytułowym agentem! A jest nim...

13177978_1731448373798461_3445427884589932354_n
Antoni Królikowski, Tamara Gonzalez Perea, Hubert Urbański. Fot. Facebook/Hubert Urbański

Nie kto inny, a wieloletni prezenter stacji – Hubert Urbański! Wybór tak oczywisty, że aż niemożliwy – takie komentarze pojawiały się najczęściej po ujawnieniu nazwiska agenta.

W finałowej trójce, oprócz Urbańskiego znaleźli się: blogerka Tamara Gonzalez Perea, polskiej publiczności znana lepiej jako Macademian Girl oraz aktor – Antoni Królikowski, który został zwycięzcą programu i zgarnął nagrodę główną, czyli zdobyte podczas zadań 68400 złotych! Do zdobycia maksymalnie była kwota 100 000 złotych.

W programie, oprócz finałowej trójki, udział wzięli: projektant Maciej Sieradzky, aktorka i prawniczka Joanna Jabłczyńska, Mister Polski 2014 Rafał Maślak, modelka Kamila Szczawińska, wokalista Michał Szpak, aktor Antoni Królikowski, managerka, trenerka biznesu i  rozwoju osobistego Dominika Tajner – Wiśniewska, aktorka Monika Mrozowska, modelka i bohaterka Żon Hollywood Eva Halina Rich, raper i producent Piotr „Vienio” Więcławski, modelka fitness, trenerka personalna Sylwia Szostak oraz kulturysta i trener Tomasz Oświeciński.

Fot. Instagram/@Antek.Królikowski
Fot. Instagram/@Antek.Królikowski

W trakcie programu Tamara i Antek zawarli swego rodzaju sojusz i do końca programu, mimo rywalizacji – pomagali sobie wzajemnie. W przedostatnim odcinku dali Hubertowi jawnie do zrozumienia, iż domyślają się, że to on jest agentem… i mięli rację!

Fot. Instagram/@macademiangirl
Fot. Instagram/@macademiangirl

Finałowy odcinek odbył się w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

tamara
Fot. Instagram/@macademiangirl
tamara1
Fot. Instagram/@macademiangirl
Antek.Królikowski
Fot. Instagram/@Antek.Królikowski