Agnieszka Kaczorowska o powrocie do formy po ciąży

Fani zalewają aktorkę pytaniami jak udało jej się tak szybko wrócić do formy po ciąży. Kobieta w końcu zdecydowała się zdradzić swój sekret.

Agnieszka Kaczorowska o powrocie do formy po ciąży. Foto Instagram @agakaczor

Tancerka 3 miesiące temu urodziła swoją córeczkę Emilię, a już zdążyła wrócić do formy. Wzbudziło to ogromne zainteresowanie fanów i mediów, dlatego Agnieszka postanowiła to skomentować.
Na Instagramie opublikowała zdjęcie brzucha i przyznała, że rzeczywiście udało jej się odzyskać wagę sprzed ciąży, choć do idealnej figury jeszcze dużo jej brakuje. Kobieta chcąc dodać świeżo upieczonym mamom otuchy, radzi w poście, aby nie porównywały się do niej bo świetną figurę zawdzięcza wieloletniej aktywności fizycznej. To dzięki niej ma ciało sportowca, które bardzo szybko się regeneruje. Osoby nie uprawiające zawodowo sportu potrzebują więcej czasu, aby dojść do siebie i nie ma w tym nic złego – to naturalne. Oprócz tego Kaczorowska zdradziła, że nie trzyma jak na razie żadnej diety i nie ćwiczy, ale podczas ciąży dużo się ruszała, również tańczyła, co pomogło jej w szybkim powrocie do formy.

Agnieszka Kaczorowska o powrocie do formy po ciąży. Foto Instagram @agakaczor

Wpis znaleziono dzięki:

- Agnieszka Kaczorowska

- Ciąża

- Powrót do formy