Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się opowiedzieć o najtrudniejszych chwilach w życiu

Agnieszka Woźniak-Stark wystąpiła na okładce styczniowego numeru "PANI". Zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiada o najtrudniejszych chwilach w życiu.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się opowiedzieć o najtrudniejszych chwilach w życiu. Foto Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła w sierpniu zeszłego roku ogromną tragedię. W wypadku na jeziorze Kisajno zginął mąż dziennikarki Piotr Woźniak-Starak. W tym trudnym okresie kobieta postanowiła wycofać się na jakiś czas z życia publicznego. Prezenterka dotychczas unikała opowiadania o stracie męża, jednak w końcu zdecydowała się udzielić wywiadu dla magazynu „PANI” i podzieliła się tym, co czuła w trakcie poszukiwań oraz w momencie, gdy już było jasne, że jej mąż nie żyje.
Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie skomentowała również obecną sytuację dotyczącą protestów kobiet. Dziennikarka przyznała, że niejednokrotnie straciła ciążę.
Moja druga ciąża miała poważną wadę genetyczną. Nie musiałam podejmować decyzji o aborcji, bo życie zadecydowało za mnie – wyznała.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się opowiedzieć o najtrudniejszych chwilach w życiu. Foto Instagram @pani_magazyn

Na Instagramie wydawnictwa ukazała się już okładka z Agnieszką Woźniak-Starak oraz zapowiedź materiału.
Nowy rok zaczynamy z niezwykłą bohaterką. Gwiazdą naszej okładki jest Agnieszka Woźniak-Starak, która opowiedziała Redaktor Naczelnej Monice Stukonis o najtrudniejszym czasie w swoim życiu, o powolnym odzyskiwaniu równowagi i o wielkiej sile przyjaźni, która pozwoliła jej przetrwać najgorsze chwile. Koniecznie przeczytajcie zapis tej pięknej, mądrej rozmowy – czytamy pod zdjęciem.