Bajkowy ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Wydarzenie, na które z niecierpliwością oczekiwał cały świat. Ekscytowano się najmniejszymi szczegółami, wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik - ceremonia niczym z bajek Disneya.

Foto. meghan markle.Facebook

W minioną sobotę, oczy całej Wielkiej Brytanii skierowane były na zamek w Windsorze. Książę Harry, szósty w linii sukcesji do brytyjskiego trony, ożenił się z amerykańską aktorką Meghan Markle. Uroczystość odbyła się w kaplicy św. Jerzego. Liczba zaproszonych gości sięgnęła 600 osób. Rodzinę królewską, na czele z królową Elżbietą II reprezentowało 30 członków. Nie zabrakło również wielkich gwiazd sceny światowej. Wśród osób zaproszonych na ceremonie można było znaleźć takie nazwiska jak Elton John, George Clooney, czy David i Victoria Beckham.

Foto. meghan markle.Facebook

Po zakończeniu ceremoni małżonkowie pocałowali się na schodach kaplicy na oczach kamer z całego świata. Przejechali wzdłuż ulicy Windsoru, gdzie podziwiało ich około 100 tysięcy osób, chcących uczestniczyć w królewskim ślubie. Od teraz amerykańska aktorka będzie nosiła tytuł księżnej Sussex.

Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Pomimo zgiełku kamer i dużej presji widać było, iż uczucie, które łączy tą dwójkę jest niezwykle silne.

Foto. meghan markle.Facebook

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia

Wpis znaleziono dzięki:

- Meghan Markle

- Książę Harry

- Ślub