Beata Tadla rozstała się z partnerem

Jeszcze kilka tygodni temu dziennikarka mówiła, że Rafał jest dla niej ogromnym wsparciem. Teraz były partner wydał oświadczenie, w którym poinformował o rozpadzie związku.

Beata Tadla rozstała się z partnerem. Foto Instagram @beatatadla

Beata Tadla ma za sobą kilka głośnych, nieudanych związków. Po rozstaniu z Jarosławem Kretem związała się z przedsiębiorcą Rafałem. W 2018 roku oficjalnie przedstawiła fanom swego partnera, chwaląc się wspólnymi romantycznymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Wszystko wskazywało na to, że dziennikarka znalazła „tego jedynego”.

Niestety, związek, który trwał ponad dwa lata, przeszedł już do historii. 40-letni biznesmen opublikował oświadczenie na swoim na Instagramie. Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję. Tak, mój związek z Beata Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje – napisał Rafał.

Beata Tadla na razie nie zabrała głosu w sprawie rozstania, ale wspólne zdjęcia z Rafałem zniknęły z jej profilu na Instagramie.

Beata Tadla rozstała się z partnerem. Foto Instagram @6finest9