Nie będzie ślubu Szulim i Staraka?!

O zaręczynach tej pary było naprawdę głośno! Piotr Woźniak-Starak wszystko co robi, robi z rozmachem. Nie inaczej podszedł do tematu zaręczyn! Swojej ukochanej oświadczył się w ubiegłym roku na balu charytatywnym Fundacji TVN, na którym bawiły się setki wpływowych i znanych osób.

Agnieszka Szulim, Piotr WoźŸniak-Starak. GA
Agnieszka Szulim, Piotr WoźŸniak-Starak. GA

Starak (31 l.) poprosił Szulim (38 l.) ze sceny, którą na kilka chwil przejął.

Rok temu poznałem kobietę swojego życia. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną? – zapytał wówczas Piotr.

Agnieszka Szulim nie kryła zaskoczenia i radości, a jej odpowiedź była oczywista.

To jednak działo się rok temu. Od tego czasu para wiodła szczęśliwe i dostatnie życie. Ślub natomiast zaplanowali na długi sierpniowy weekend 2016 w posiadłości Staraków nieopodal Giżycka.

Jak jednak donosi osoba z otoczenia pary, ślub prawdopodobnie zostanie… odwołany!

Plotki te potwierdza również informator magazynu Na Żywo, który nie wierzy w ślub Agnieszki i Piotra, choć z nieco innej przyczyny…

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak (matka i ojczym Piotra Woźnaika-Staraka. przyp. red.) zaczynają wątpić, czy Szulim zostanie ich synową. Początkowo życzliwie odnosili się do wybranki syna, ale ostatnio ich relacje z Agnieszką ochłodziły się. Rodzice Piotra liczyli, że syn szybko się ożeni i da im wnuki. Im dłużej znają jego ukochaną, tym mniej mają nadziei na to, że Szulim jest odpowiednią partnerką dla Piotra.

Póki co młody producent filmowy, wprowadza swoja przyszłą żonę w finansowy świat swojego biznesu, co również niezbyt podoba się przyszłym teściom Agnieszki

Jego bliscy martwią się, że Piotr angażuje ukochaną w sprawy finansowe, choć nie została jeszcze jego żoną – ujawnia informator tygodnika Na Żywo.

W tej sytuacji wolą, aby prezenterka została żoną ich syna i to już niebawem. Nie wiadomo jednak, kiedy uroczystość miałaby się odbyć. Krążą plotki, że młodzi nie odwołali ślubu definitywnie, a jedynie go przełożyli o dwa tygodnie. Zmianie miało ulec również jego miejsce – z posiadłości Staraków na zagranicę. Póki co trwają przygotowania. O suknię ślubną Szulim zadbała marka Bizuu. Czekamy z niecierpliwością na efekty ich pracy!