Beyonce i Jay-Z wciąż udają idealną parę?

Beyonce i Jay-Z to biznes idealny. Od początku, wykreowani zostali jako para idealna, i co za tym idzie, znaleźli się od razu na szczycie listy najlepiej zarabiających. Czy więc ich miłość to tylko fikcja?

Beyonce i Jay-Z. Instagram
Beyonce i Jay-Z. Instagram

Po wielu skandalach i aferach, para wciąż bardzo mocno podkreśla swoje uczucie. Od czasu, gdy na jaw wyszły liczne zdrady Jaya-Z, coraz więcej widać ich w mediach. Beyonce początkowo, starała się ukryć sprawę nagrywając kawałek „Drunk In Love”.

Pokazuje w nim wielką miłość do partnera i na przekór wszystkim, deklaruje, że chce zostać z nim do końca życia. Później, gdy na jaw wyszła afera, w która zamieszana była także Rita Ora, Beyonce nagrała, sławną już płytę LEMONADE. W najnowszym krążku bardzo mocno rozlicza się z przeszłością i ostro krytykuje mężczyzn. Nie da się jednak ukryć, że ich liczne „problemy” są idealnie przyporządkowane do premier kolejnych płyt i utworów.

W tej chwili, żeby zażegnać wszelkie kryzysy, gwiazdorska para, upublicznia wiele prywatnych zdjęć. Na swoim Instagramie Beyonce zamieściła ostatnio relacje z wakacji na Hawajach. Widzimy na nich przepiękne i romantyczne sceny rodzinne. Wyglądają na naprawdę zakochanych! Jak jest w rzeczywistości?