Cara Delevingne napisała książkę!

Światowej sławy modelka i aktorka Cara Delevingne kolejny raz zaskoczyła. Tym razem napisała... powieść! Szczegóły na temat książki zdradziła na swoim Instagramie.

caradelevingne.Instagram

Cara od początku swojej kariery związana jest z branżą modową i właśnie też taką tematykę będzie miała książka przez nią napisana. Tytuł noweli to „Mirror, mirror”, czyli w wolnym tłumaczeniu „Lustereczko, powiedz przecie…”.

caradelevingne.Instagram

Książka ma być skierowana do młodego czytelnika, ale dotykać będzie także poważnych spraw, takich jak problemy dojrzewania, alienacji młodych ludzi i ich doświadczeń w zderzeniu z dorosłym życiem. Bohaterowie książki, czyli Leo, Red, Naomi i Rose to grupa 16-letnich przyjaciół, którzy szukają swojej tożsamości pomiędzy szkolną rzeczywistością, a życiem towarzyskim.

-Kocham te postaci i to, co sobą reprezentują. Proces pisania tej noweli zmienił moje życie i jest ona bardzo bliska mojemu sercu! Nie mogę się doczekać aż podzielę się nią ze światem!-napisała modelka.

Na swoim Instagramie Cara pochwaliła się jak będzie wyglądała okładka jej książki. Premiera odbędzie się już 5 października. Wróżymy jej tytuł bestsellera!