Charytatywną aukcję Dody wygrał OSZUST!!

Piosenkarka mu tego nie podaruje! „Planujemy zgłosić sprawę do prokuratury”!

hhhh
Charytatywną aukcję Dody wygrał OSZUST, Instagram@dodaqueen.

Po swojej urodzinowej imprezie Doda wystawiła na aukcję charytatywną samochód, który był jedną z atrakcji podczas celebrowanego wieczoru. Auto zostało bowiem przerobione na Kota z Cheshire. Pieniądze z licytacji miały zostać przeznaczone na leczenie 2,5-letniego Fabiana Dargiewicza, chorego na wczesnodziecięcy rdzeniowy zanik mięśni – SMA. Niestety, okazało się, że osoba, która wygrała aukcję, podbijała cenę auta dla żartu

„Z wielką przykrością informujemy, że licytację urodzinowego samochodu Dody „wygrał” 30 letni oszust – ciężko innymi słowami opisać człowieka, który bez skrupułów zadrwił z nadziei na lepsze jutro cierpiącego na zanik mięśni 2,5 letniego Fabianka i z premedytacja odebrał mu możliwość leczenia, jednocześnie umyślnie narażając jego zdrowie i życie. W ostatniej chwili, jako jedna z 29 osób licytujących przebił kwotę 500 tys. zł twierdząc, że „zrobił to dla żartu i nie ma zamiaru zapłacić”.

Postaramy się, aby oszust nie pozostał bezkarny. W najbliższym czasie planujemy zgłosić sprawę do prokuratury, a osoba odpowiedzialna za odebranie szansy na leczenie Fabiana Dargiewicza poniesie surowe konsekwencje swojego czynu. 

Niech to będzie ostrzeżenie przed bezmyślnością oraz podobnymi oszustwami, nie tylko dotyczącymi naszej aukcji ale również innych użytkowników” – napisała artystka na Facebooku.

Auto ponownie trafiło na licytację. Można je obejrzeć na platformie CHARYTATYWNI ALLEGRO. Aukcja potrwa do 21 kwietnia.

sq