Ciesz się życiem i karm swój optymizm

Co zrobić, by pozostać optymistką patrzącą na świat w kolorowych barwach i cieszyć się z kolejnych wyzwań, które pojawiają się na horyzoncie? Każda z nas ma swój sposób na to, aby oderwać się od szarej codzienności.

 

Ciesz się życiem i karm swój optymizm
Ciesz się życiem i karm swój optymizm

W tym, aby zadbać o wewnętrzną pozytywną energię, bardzo pomagają nam warzywa i owoce, pełne odżywczych składników ważnych dla dobrego samopoczucia.

Uwalniaj endorfiny

Sport dobrze służy wewnętrznej energii i wspiera poczucie własnej wartości (możemy być dumne z naszego ciała, ale również z samego faktu, że udaje nam się regularnie ćwiczyć). Pomaga w odnalezieniu spokoju i koncentracji. Nawodnienie, posiłek poprzedzający aktywność fizyczną, a zwłaszcza ten na koniec fitnessu ma zasadniczy wpływ na samopoczucie i regeneracje sił witalnych. W trosce o własne zdrowie, warto do treningowej torby spakować pożywnego banana albo świeży marchwiowy sok, który wypijesz zaraz po zakończonym treningu.

Do lodówki po świeżą energię

Świeżo wyciskane, jednodniowe soki z marchwi Cymes to rewelacyjny sposób na regeneracje organizmu, a także ochronę wątroby. Marchew – na mocy swoich składników – skutecznie przyczynia się do rozkładania toksyn nagromadzonych w wątrobie. Dlatego wyciskany z niej sok uważa się za znakomity tonik, który oczyszcza i rewitalizuje ten niezmiernie ważny organ.

Sięganie po butelkę ze świeżym sokiem, pełnym witamin i minerałów, może stać się codziennym gestem, dzięki któremu życie nabiera kolorów. Soki wspierają nasze dobre samopoczucie, uzupełniając dzienne zapotrzebowanie organizmu na spożycie owoców i warzyw.

Pozytywne smaki od firmy Cymes

Świeże soki Cymes z owoców i warzyw, które trafiają do sklepów bezpośrednio po tłoczeniu, nie zawierają konserwantów. Do ich produkcji wykorzystywane są polskie warzywa i owoce, pochodzące ze sprawdzonych upraw, zlokalizowanych w ekologicznie czystych rejonach kraju.

Soki są dostępne w klasycznych wariantach: Marchew, Marchew-Seler, Jabłko, ale w swoim asortymencie firma posiada też warianty: Jabłko z Sokiem Truskawkowym, Gruszka, Kiszona Kapusta – Marchew, Mandarynka, Grejpfrut, Ananas, Pomarańcza. Ten szeroki wachlarz smaków, pozwala zbilansować codzienną dietę, a wygodna, szklana 250 ml butelka, ułatwia wkroczenie na ścieżkę zdrowego trybu życia, pełnego energii i pozytywnego nastawienia. Potwierdza to również Ambasadorka marki Cymes, Weronika Książkiewicz – jedna z najbardziej rozchwytywanych, a przez to zapracowanych polskich aktorek.