Ciężarna gwiazda „Żon Hollywood” pozuje nago!

Bohaterki programu lubią zaskakiwać i być na językach. Jedna z nich ostatnio stała się tematem nr 1, po tym, jak w wieku pięćdziesięciu lat zapragnęła zostać matką...

foto. facebook.com/zonyzhollywoodtvn

Kinga Korta to jedna z bohaterek głośnego reality-show „Żony Hollywood”, w którym pokazywane było życie bogatych Polek za oceanem. Długo uważano, że nie planuje zostać matką, aby nie zniszczyć swojej idealnej figury. Ostatnio jednak przyznała, że spodziewa się dziecka!

Kinga twierdzi, że wraz z mężem Chetem od dawna marzyli o potomstwie. Gdy ciąża celebrytki wyszła na jaw, jej profile społecznościowe zalała fala negatywnych komentarzy. – Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że gdy pani dziecko będzie mieć 20 lat, pani będzie mieć 70? Nie chcę nikogo obrażać, ale nie wiem, czy pani zdaje sobie z tego sprawę, że kiedy ono będzie wchodzić w dorosłe życie będzie pani najbardziej potrzebować – to tylko jedna z wielu bolesnych dla gwiazdy wypowiedzi.

foto. instagram.com/kingakorta

Gdy plotki na moment ucichły, Korta postanowiła przypomnieć o sobie Internautom i opublikowała zdjęcie topless. – 32. tydzień ciąży juz za nami! Nie mogę się doczekać czasu, kiedy mój synek pojawi się na świecie. Jestem taka podekscytowana! Jako przyszła mama wiem, jak ważne jest, by być obecną w życiu dziecka! – pisze na Instagramie. Czy to kolejny sposób na wzbudzenie zainteresowania wśród fanów?

Wpis znaleziono dzięki:

- Kinga Korta

- zony Hollywood

- Ciąża