Czy Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?

Znany showman ostatnimi czasy jest znany z dość kontrowersyjnych oraz specyficznych metod walki z hejterami. I tym razem nie przebierał w środkach!

Facebook Kuba Wojewódzki - Król TVN
Facebook Kuba Wojewódzki – Król TVN

Ostatnio na Facebooku Kuby ponownie zawrzało. A wszystko to przez komentarz młodego chłopaka pod zdjęciem Wojewódzkiego i Mameda. Znany showman odwdzięczył się pięknym za nadobne.
Komentarz widocznie bardzo dotknął Kubę. Nie można zaprzeczyć, że był dość ostry:

Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu. Dziwne, że Khalidov się wtedy nie wysadził w powietrze

W odwecie wstawił zdjęcie chłopaka, na którym był razem z rodziną. Cytując komentarz hejtera, dopisał, że zaprasza go na spotkanie z nim oraz Mamedem. A jeśli się nie pojawi, sami go odwiedzą. Czy przesadził, czy jednak zrobił słusznie?

Sam hejter skomentował zdjęcie na profilu Kuby, próbując tłumaczyć wcześniejszą wypowiedź jako żart. Napisał, że liczył na większe poczucie humoru u dziennikarza. Fani celebryty mieli podzielone zdania. Niektórzy popierali showmana, a inni krytykowali. Natomiast w obronie Wojewódzkiego stanęła Karolina Korwin-Piotrowska, która pochwaliła sposób walki z hejterami.

Opis Kuby do zdjęcia hejtera:

Marcin Rudnicki, na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem – „Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu”.
Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz…
W razie, Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie.
Ukłony
k.