Deynn i Majewski wzięli ślub!

Para, która jeszcze jakiś czas temu dzieliła swoje życie z połową Polski i nie potrafiła żyć bez uwagi mediów - wzięła potajemny ślub!

Foto instagram.com/deynn/

Deynn i Majewski stanęli na ślubnym kobiercu bez wiedzy dziennikarzy. Jak możemy przypuszczać towarzyszyła im jedynie najbliższa rodzina. Zdjęcia Daniela Majewskiego i Marity Deynn Surmy Majewskiej, które pojawiły się wczoraj w sieci zatrzęsły internetem.

Wiemy, że para znajduje się aktualnie w Californii. Czyżby małżonkowie chcieli zacząć wszystko od nowa? Przypomnijmy, że po konflikcie z siostrą Deynn para nie ma najlepszej opinii wśród internautów. Kilka miesięcy temu blogerka zapowiedziała, że „znika na jakiś czas”. W końcu Marita Sürma wróciła do swojego dawnego zajęcia – umieszczania zdjęć na Instagramie. Daniel pod swoim zdjęciem również zapowiedział, że planują oni zacząć kręcić vlogi, które będą umieszczać na swoim You Tube.

Foto instagram.com/iammajewski/

Deynn i Majewski wyjechali do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć nowy etap w życiu. Jak można się spodziewać jedni kibicują zakochanym, a inni ich hejtują. Małżonków czeka długa droga, jeżeli chcą powrócić na szczyt.