Dlaczego Basia Kurdej-Szatan nie może zajść w ciążę?!

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek w ostatnim czasie. Gwiazda filmu "Dzień dobry, kocham cię", "Wkręceni 2" czy serialu "M jak miłość". Bezapelacyjnie pierwsza blondynka w kraju. Śliczna, młoda, zakochana! Dlaczego jednak Basia nie może ponownie zajść w ciążę??

Barbara Kurdej - Szatan, GA.
Barbara Kurdej – Szatan, GA.

Chociaż jest szczęśliwą żoną Rafała Szatana, byłego wokalisty zespołu „RH+” i mamą 5-letniej Hani aktorka w tej chwili nie może sobie pozwolić na ponowne zajście w ciążę. W rozmowie z „Życiem na gorąco” Basia ujawniła, że choruje na… boreliozę! Zanim zdecyduje się na kolejne dziecko najpierw chce zadbać o swoje zdrowie.

Muszę wyleczyć się z boreliozy. Na moje nieszczęście nie od razu postawiono mi dobrą diagnozę. Późnej długo brałam antybiotyki. Teraz wszystko jest na dobrej drodze do wyzdrowienia, ale mój organizm musi się odpowiednio zregenerować – mówi Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie – Zbliżają się ciepłe dni. Dlatego wszystkich przestrzegam przed kleszczami. Nierozpoznana, długo nieleczona borelioza, to parszywa, groźna i trudna do wyleczenia choroba.

Jako osoba publiczna Basia czuje się zobowiązana do informowania ludzi o swojej chorobie i przestrzegania przed niebezpiecznymi kleszczami. Tym bardziej, że nieleczona borelioza może doprowadzić do śmierci.

Pozostaje nam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, a wszystkich, którzy zostali ukąszeni przez kleszcze prosimy o zrobienie badań i nielekceważenie objawów choroby.