Doda po latach ujawnia kulisy znanego programu

Prawie 15 lat temu Doda wystąpiła w topowym wówczas programie. Gwiazda po latach zdradza szczegóły i kulisy show.

Foto Instagram dodaqueen

Mowa o programie „Mamy Cię”, który był emitowany na TVN. W roli prowadzącego mogliśmy oglądać Szymona Majewskiego. Przypomnijmy zasady programu. Gwiazdy były wkręcane przez swoich znajomych w śmieszne, niecodzienne sytuacje.  Niczego nieświadomy celebryta na sam koniec, kiedy padało tytułowe „mamy Cię!”, miał być zaskoczony całą sytuacją. Jak było naprawdę? Doda zdradziła szczegóły po latach od emisji.

Ustawiony program

Na YouTubie pojawił się odcinek „Mamy Cię” z Dodą, dlatego wokalistka postanowiła się do tego odnieść na Instastory. Od początku była świadoma, że bierze udział w programie, a jej zaskoczenie było udawane.
Program „Mamy Cię” emitowany był w latach 2004-2005, a następnie w 2015 roku, tym razem prowadzili go Szymon Hołownia i Marcin Prokop. Kontynuacja programu nie spodobało się widzom i został zdjęty z anteny po pierwszym sezonie. Doda z kolei od około 5 lat nie pojawia się w żadnych programach TVN. Przyczyną tego jest jej głośna, medialna awantura z Agnieszką Woźniak Starak, która jest twarzą stacji.