Duże zmiany w życiu Olgi Frycz!

Aktorka w długim wpisie na Instagramie informuje media oraz fanów, że podjęła kluczową decyzję dla jej przyszłości.

Duże zmiany w życiu Olgi Frycz! Foto. Instagram tojafrycz

Olga Frycz to aktorka znana z wielu ról filmowych i serialowych. Prywatnie od ponad trzech lat związana była z trenerem tajskiego boksu – Grzegorzem Sobieszkiem. Para zaręczyła się w sierpniu 2018 roku, zaś miesiąc później na świat przyszła ich córka – Helenka. Niestety wszystko wskazuje na to, że związek Frycz z Sobieszkiem przeszedł już do historii. O rozpadzie ich relacji poinformowała sama aktorka, zamieszczając na Instagramie specjalne oświadczenie:

,,To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy”.

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele słów wsparcia od fanów:

„Całym sercem jestem z Wami w tym niełatwym czasie. Wszystkiego, co najlepsze dla całej Waszej trójki”
„Bywa i tak… Gratuluję rozstania z klasą. Trzymajcie się ciepło. To na pewno trudny czas. Wysyłam dużo ciepła”
„Posyłam dużo słonecznej energii. Życie to ciągła podróż. Ważne, by przeżyć je mądrze, z szacunkiem i uśmiechem. Pani Olgo, życzę, by Pani serduszko doświadczało tylko dobra”

Wpis znaleziono dzięki:

- Olga Frycz

- Polska aktorka

- Grzegorz Sobieszek