Dzień otwarty w „Studio JA”

dzien otwarty w studio ja

W sobotę, 28 listopada br. odbędzie się dzień otwarty w „Studiu JA”, pomysłodawczyni znanej aktorki i scenarzystki Olgi Sawickiej. „Studio JA” to nowoczesna inicjatywa szkoleniowa, której celem jest uzmysłowienie wartości życia w kulturze. Podczas dnia otwartego uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach z Kultury Języka, Dobrego Stylu oraz Ruchu.
Studio JA to nowoczesny projekt, oferujący trzymiesięczne zajęcia w wielu dziedzinach:
począwszy od poprawnego mówienia, oswojenia się ze swoim ciałem, odnalezienia własnego stylu,
poznania zasad savoir-vivre, budowania własnej niezależności, czy bycia bardziej uważnym. Zajęcia
podzielone są według wieku oraz płci.

Jak twierdzi Olga Sawicka – Pomysł Studia JA urodził się „z braku”. Braku ładu, harmonii i urody codziennego życia. Zobaczyłam, że coraz częściej spotykam młodych ludzi, którzy może nigdy nie zetknęli się z czymś takim jak piękno szczegółu, piękno mowy, piękno ruchu. Znają oczywiście te pojęcia, ale nie wiedzą, że one ich też dotyczą.

„Kod Wachlarza” – pierwszy autorski pomysł zespołu, jest podstawowym kursem dedykowanym dla dziewcząt w wieku 13-16 lat, a „Kod Wojownika” dla nastoletnich chłopców, którzy będą potrafili walczyć o własne ideały i poglądy. Zajęcia są również dostępne dla Pań bez ograniczenia wiekowego.

Dzień otwarty w „Studio JA” odbędzie się 28 listopada na ulicy Bartyckiej 24/26.

Zapisy na bezpłatnespotkanie przedstawiające zakres kursu połączone z ćwiczeniami praktycznymi pod adresem: [email protected]. Uczestnicy otrzymają zniżki na kolejne zajęcia, które rozpoczną się w lutym.