Elijah Wood odważnie o pedofilii w Hollywood!

Elijah Wood, którego my, znamy najlepiej z roli Frodo Bagginsa z trylogii "Władca Pierścieni", zabrał właśnie głos w sprawie rzekomego istnienia siatki pedofilskiej w Hollywood. Czy kiedyś mamy szansę poznać prawdę?

Fot. Elijah Wood. GA
Fot. Elijah Wood. GA

Elijah Wood rozpoczął swoją karierę mając zaledwie 8 lat. Jego największą i najbardziej przełomową rolą, stała się rola głównego bohatera trylogii „Władcy Pierścieni”, Frodo Bagginsa. W ostatnim, bardzo odważnym wywiadzie, aktor mówi o tajemniczej siatce pedofilskiej, która rzekomo działa w Hollywood o wielu lat.

Kiedy jesteś dzieckiem, jesteś niewinny, masz bardzo małą wiedzę o świecie, ale chcesz odnieść sukces – tłumaczy w rozmowie z Sunday Times – Ci ludzie będą chcieli na tobie pasożytować, manipulować tobą. To, co martwi mnie najbardziej, to fakt, że ofiary boją się mówić głośno, w przeciwieństwie do osób u władzy. Zdałem sobie sprawę, że to najprawdopodobniej nadal się dzieje.

Według Elijah Wooda, w Hollywood od lat działa siatka pedofilska, wykorzystująca młodych aktorów. Należeć mają do niej reżyserzy, scenarzyści, producenci oraz inni ważni i bogaci ludzie związani z branżą filmową.

Od razu po opublikowaniu wywiadu, słowa aktora skomentowała rzeczniczka organizacji Bizparentz, pomagającej młodym i zdolnym dzieciom. Według ich opinii i statystyk, w Hollywood działa obecnie i molestuje dzieci „około stu czynnych pedofili”!

Elijah Wood przyznaje, że przed „złym światem” chroniła go czujna matka. Domyślamy się jednak, ile dziecięcych gwiazd nie miało takiego szczęścia…

Kwestia molestowania seksualnego w Hollywood od dłuższego czasu porusza opinię publiczną i jest mocno komentowana. Afery związane z Woodym Allenem czy Romanem Polańskim, tylko potwierdzają doniesienia świadków. Czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy?