Ewa Chodakowska o ciąży!

Trenerka choć stara się nie czytać doniesień prasowych na swój temat, to wie, że w prasie regularnie pojawiają się plotki o jej rzekomej ciąży oraz wygórowanych cenach organizowanych przez nią obozów treningowych.

ewa chodakowska ponownie zaskoczyla swoich fanow 2
Ewa Chodakowska

Chodakowska twierdzi, że ceny tych wyjazdów nie zależą od niej, wynikają bowiem z kosztów pobytu w konkretnym miejscu. Dla niej wybór destynacji jest niezwykle ważny, miejsce obozu musi bowiem sprzyjać psychicznej regeneracji jego uczestniczek.
Od początku kariery w show-biznesie Ewa Chodakowska wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Dotyczyło ono zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Trenerka twierdzi jednak, że nie zna większości medialnych doniesień na jej temat, nie ma bowiem zwyczaju czytania artykułów na swój temat.

– Nie śledzę artykułów, które pojawiają na mój temat. Nie wbijam w Google frazy „Ewa Chodakowska”, żeby się dowiedzieć, co się pisze na mój temat – mówi Ewa Chodakowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Trenerka słyszała jednak o niektórych plotkach na jej temat.

– Ostatnio słyszałam, że jestem w ciąży. Okazuje się, że jestem w ciąży bardzo często – mówi Ewa Chodakowska.

Przez długi czas o Ewie Chodakowskiej pisano niemal wyłącznie jako o osobie, która zmotywowała Polki do rozpoczęcia aktywnego, zdrowego stylu życia i dbania o siebie. Szybko jednak zaczęły się pojawiać także artykuły krytyczne, mówiące o nieprzygotowaniu trenerki do zawodu, sekciarskim podejściu do klientek i fanek, a także zbijaniu majątku na organizacji obozów treningowych. Chodakowska wraz z mężem organizują Tygodnie Metamorfozy obejmujące kilka treningów dziennie, porady dietetyków i zdrową kuchnię.

– Te wyjazdy w zależności od miejsca, do jakiego jedziemy, kosztują i to jest zupełnie normalne. To nie są moje stawki, to nie są moje ceny. Jeżeli dziewczyny są zainteresowane, a lista osób oczekujących to ponad pół tysiąca, i jeżeli dziewczyny mają ochotę na jakiś luksusowy wyjazd, to ja taki wyjazd po prostu organizuję – mówi Ewa Chodakowska.

Trenerka organizuje obozy w Bukowinie Tatrzańskiej, których koszt wynosi ok. 2500 zł, oraz w tak egzotycznych zakątkach świata jak Bali. Za 10-dniowy pobyt z Chodakowską na Bali trzeba zapłacić 4990 zł plus ok. 4 tys. za bilet lotniczy. Trenerka twierdzi, że ważnym elementem tych wyjazdów jest odpoczynek psychiczny uczestniczek, dlatego wybór miejsca pobytu jest niezwykle istotny.

– Dla mnie bardzo ważne jest to, żeby każdy wyjazd połączony był z regeneracją, z resetem, spędzaniem trochę więcej czasu ze sobą, z odpowiedzeniem sobie na podstawowe pytania. Jeżeli jedziemy do ładnego miejsca, to miejsce to zawsze sprzyja takiej regeneracji i takim refleksjom– mówi Ewa Chodakowska.

Dla trenerki równie ważna jest także satysfakcja osób wyjeżdżających. Przyznaje jednak, że dla wielu z nich ceny wyjazdów są zbyt wysokie – niektóre pytają o możliwość zorganizowania wyjazdu w niższych kategoriach cenowych.

– To nie jest łatwe, bo jeżeli pojedziemy do miejsca, które nie jest tak bardzo atrakcyjne, to zdaję sobie sprawę z tego, ile będzie narzekań odnośnie standardu, obsługi, samego wypoczynku, zatem staram się trzymać wszystko na wysokim poziomie – mówi Ewa Chodakowska.

Cena wyjazdu na Bali obejmuje m.in. zakwaterowanie, codzienne treningi, częściowe wyżywienie oraz udział w imprezie Bali Fitness Weekend.

18 maja ukazała się książka Ewy Chodakowskiej zatytułowana „Myślnik. Twój codzienny motywator”. Jest to zbiór uniwersalnych porad oraz pozytywnych refleksji, które mają zmotywować czytelników do wprowadzania zmian w ich życiu.