Fenty Beauty, marka kosmetyczna Rihanny w Polsce już od września!

Gdy w zeszłym roku Rihanna wypuściła na rynek swoje pierwsze, autorskie kosmetyki, odmieniła świat makijażu. Fenty Beauty to innowacyjna marka, która dba o potrzeby kobiet na całym świecie! Teraz Polki także będą mogły przekonać się, dlaczego jest tak magiczna.

foto instagram.com/badgalriri

Fenty Beauty szturmem wdarła się na rynek i błyskawicznie zdobyła serca miłośników makijażu na całym świecie. Jest doceniana przez największych makeup-guru, a kolejne nowości marki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Już 7 września pojawi się także w polskich perfumeriach Sephora.

foto instagram.com/fentybeauty

– Chcę, żeby kobiety czuły się piękne. Zasługujemy na to – mówiła Rihanna podczas premiery swojej pierwszej linii kosmetycznej. Faktycznie, produkty marki są wyjątkowe – szeroka gama odcieni podkładów, oryginalny i zarazem uniwersalny dobór kosmetyków kolorowych w postaci powalających błyskiem rozświetlaczy i niesamowicie intensywnych pomadek.

foto instagram.com/fentybeauty

– Pytaliście od roku i nareszcie możemy potwierdzić! Tak, już 7 września marka @fentybeauty będzie dostępna we wszystkich perfumeriach Sephora. Macie już listę wymarzonych produktów? – czytamy na profilu instagramowym polskiej Sephory. Musimy przyznać, że nie możemy się już doczekać! A wy?