Horoskop od 25 września do 2 października 2023

No i Waga zasiadła na tronie. Na początku tygodnia będzie czuła się przytłoczona, a pod koniec wzbudzi zazdrość!

Decorative Zodiac sign Libra

Jakie będą nasze nastroje w tym tygodniu, w końcu pierwszy tydzień jesieni. Barany znudzone, byki zapracowane, a pozostałe?

Baran

Barany na początku tygodnia będą znudzone, w pracy wszystko będzie im wydawało rutynowe, a wymagania zbyt duże. Od środowego popołudnia będą miały dobre relacje z innymi, choć mogą mieć problemy z dyplomatycznym podejściem. Będą miały chęć na romansowanie i flirty. W weekend muszą uważać, aby nie traktować wszystkiego zbyt ambicjonalnie.

Byk

Byki na początku tygodnia będą miały dobry czas dla pracy, w domu wezmą się za robienie jesiennych porządków, będą miały poczucie stabilizacji emocjonalnej. Od środy będą miały okazję zająć się swoim hobby, zamiłowaniami artystycznymi, a w pracy łatwo będzie im się dogadać z ludźmi.  W weekend czekają je miłe chwile z partnerem, może pociągać je sport i rywalizacja.

Bliźnięta

Bliźnięta rozpoczną tydzień w gorszej formie, obowiązki będą je męczyć, praca będzie sprawiała, że będą tęsknić za wakacjami. Od środy odżyją, będą widzieć świat przez różowe okulary, mogą się romantycznie zakochać, a w sprawach zawodowych mogą liczyć  na korzystne kontrakty i transakcje. W weekend będą nastawione na czynny wypoczynek, w związkach mogą spotkać się z zazdrością.

Rak

Raki rozpoczną tydzień pracą. Będą bardzo zajęte obowiązkami, w domu mogą się wziąć za generalne sprzątanie. Od środowego popołudnia mogą czuć się bardzo zmęczone, będą miały dość kontaktów z ludźmi, ale nie zawsze będzie się dało ich uniknąć. W związkach może dojść do nieporozumień. W weekend będą się z partnerem rozumieć doskonale, szczególnie w sprawach erotyki.

Lew

Lwy na początku tygodnia będą zajęte przede wszystkim pracą zawodową i obowiązkami domowymi. Mogą mieć poczucie, że brak im energii do pracy. Od środowego popołudnia ożyją, będą prowadzić urozmaicone życie towarzyskie, a samotne Lwy mogą spotkać na swej drodze wielką miłość. W weekend będą w gorszej formie, mogą się z kimś pokłócić i będą mieć złe nastawienie do życia.

Panna

Panny rozpoczną tydzień rzucając się wir pracy i obowiązków. Działać będą planowo i metodycznie, a ich pedanteria  może innych doprowadzać do szału. Od środowego popołudnia mogą czuć się mniej pewnie, ciężko będzie im podejmować decyzje, rozpraszać je będzie życie towarzyskie. Weekend przyniesie im jasność myślenia, a w związkach chwile namiętności.

Waga

Wagi w pierwszych dniach tygodnia będą miały poczcie, że praca je przytłacza, obowiązki gonią obowiązki i na nic nie mają czasu. Od środy poczują się znacznie lepiej, łatwiej będzie im się dogadać z ludźmi, mogą podpisać korzystne kontrakty, a w życiu uczuciowym powieje świeży wiatr. W weekend mogą spędzić dużo czasu z partnerem, ale mogą też narazić się na sceny zazdrości.

Skorpion

Dla Skorpionów tydzień zacznie się doskonale, mogą spodziewać się nowych zleceń, ale też nowych obowiązków. Będą zajęte pracą i praca będzie przynosić im satysfakcję. W czwartek i piątek będą miały dużo do czynienia z ludźmi, może drażnić je zbyt konwencjonalne podejście otoczenia. Weekend spędzą tak jak lubią, w związkach zapanuje zmysłowa atmosfera.

Strzelec

Dla Strzelców początek tygodnia będzie trudny, praca będzie je nudzić, rutyna drażnić, mogą czuć się zmęczone i powinny zadbać o siebie, żeby nie zacząć jesieni chorobami. Od środy będą bardzo towarzyskie, romansowe i nastawione na kontakty międzyludzkie, a w pracy wszystko będzie im szło śpiewająco. W weekend poświęcą się ulubionym sportom, będą pobijać rekordy w każdej dziedzinie.

Koziorożec

Koziorożce rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą miały tyle pracy i nowych zleceń, że będą bardzo zadowolone. Poczują się bezpiecznie i pewnie w życiu. Od środowego popołudnia ich samopoczucie się pogorszy, mogą mieć trudności w nawiązywaniu rozmów z innymi, plany mogą się pozmieniać. Weekend upłynie im pod znakiem namiętności i miłości, chętnie spędzą go w domu.

Wodnik

Na początku tygodnia Wodniki będą miały dużo nudnych, rutynowych obowiązków, co może wprawić je w kiepski nastrój. Od środowego popołudnia zdecydowanie odżyją, będą miały dobre relacje z ludźmi, ożywi się ich życie towarzyskie, a samotne Wodniki mogą się zakochać. W weekend mogą być rozdrażnione, nerwowe i mogą mieć trudności w relacjach z rodziną, a partnera mogą odbierać jako bardzo zaborczego.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia będzie korzystny w sprawach zawodowych, praca i obowiązki pozwolą im osiągnąć spokój, w relacjach z bliskimi łatwo będzie o współpracę. Od środy mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, wpadną w wir życia towarzyskiego, co może być męczące. Weekend spędzą z bliskimi, w ciepłej rodzinnej atmosferze, a w miłości mogą liczyć na szczęście.