Inspiracje drewnem, strukturą i geometrią

Ceramika Paradyż wprowadza do oferty pięć nowych kolekcji płytek ściennych i podłogowych wpisujących się w aktualne trendy wnętrzarskie. Unikalne wzornictwo nawiązuje do przyrody i naturalnych materiałów, zachwyca strukturą i niepowtarzalną geometrią.

Prowansja odkryta na nowo

Prowansja odkryta na nowo

Płytki imitujące drewno pozwalają na stworzenie modnego, harmonijnego i ciepłego wnętrza.  Sprawdzą się zarówno jako płytki podłogowe i ścienne. Ich prosty design można przełamać, różnicując sposób ułożenia lub uzupełniając o dekory. Ozdobne elementy wykorzystują nie tylko grafikę, ale też strukturę nawiązującą do charakterystycznych wyżłobień drewnianych belek spalonych słońcem lub wypłukanych deszczem.

Inspiracje drewnem, strukturą i geometrią  

Retro inspiracje

Miłośnicy wzorzystych posadzek z lat 20-tych ubiegłego stulecia będę zainteresowani  trendami fascynacji naturalnymi fakturami i geometrycznymi kształtami. Stworzą one niepowtarzalną aranżację z dekorami w stylu klasycznym i modernistycznym.

Inspiracje drewnem, strukturą i geometrią

Przestrzenne piękno

Mowa o efekcie trójwymiarowości. Dzięki unikalnej strukturze, płytki potrafią w spektakularny sposób wykorzystać światło i cienie powstające na niejednorodnej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowoczesne, minimalistyczne i klasyczne wnętrza nabiorą głębi i przestrzennego piękna.

Inspiracje drewnem, strukturą i geometrią

Metaliczne akcenty

Ten pomysł spodoba się zwolennikom nowoczesnego designu, szczególnie w jego aktualnym, industrialnym wydaniu. Dynamiczny, tonalny wzór inspirowany procesem korodowania blachy idealnie współgra ze strukturą fabrycznej cegły, choć ciekawie komponuje się również z ciemnym drewnem, gresem, a na zasadzie kontrastu – także z gładką powierzchnią białej ściany. Minimalistyczne meble i autorskie dodatki podkreślą nietuzinkowy charakter tej odważnej kolekcji.

Inspiracje drewnem, strukturą i geometrią