Joanna Krupa ponownie wyszła za mąż!

Seksowna modelka i jurorka polskiej edycji "Top model" znów stanęła na ślubnym kobiercu. Jak wyglądał ich ślub?

foto instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa wzięła ślub, który całkowicie ukryła przed opinią publiczną. Jej rozterki miłosne i trudne przeżycia w poprzednich związkach były poddawane ciągłej ocenie i krytyce mediów, dlatego tym razem postanowiła spróbować inaczej.

Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego. Poza nimi nie było tam nikogo więcej – zdradziła znajoma modelki w rozmowie z magazynem „Flesz”. – Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie. Ale podobno zaczęli już przygotowania do wesela w Polsce.

O zaręczynach modelki wiedzieliśmy już od kilku tygodni, ponieważ poinformowała o nich na swoim profilu na Instagramie, gdzie również ogłosiła, kim jest jej nowa miłość.

foto instagram.com/joannakrupa

Z producentem i przedsiębiorcą Douglasem Nunesem poznała się podczas spaceru z psem! – W parku dla psów. Dlatego mówię, że warto adoptować pieski, warto pomagać, warto ratować im życie, bo pieski się odwdzięczają. Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program „Misja pies”. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta. – mówi w wywiadzie dla „Vivy”. – Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce. Przynosi mi balans w życiu. Moje życie to fantazja, bajkowy show-biznes. Ale to wszystko jest takie sztuczne. Sesje zdjęciowe, imprezy, media są superfajne, ale na krótki czas. A on mi daje ciepło. Czuję się bezpieczna. Odkąd go poznałam, inaczej patrzę na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina. – wyznała.

Widać, że modelka jest szczęśliwa i nawet myśli o dziecku! – Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem. – dodała w wywiadzie.