Joanna Przetakiewicz: gdzie się nie pojawię, tam zakładam swoje gangi

Dla kobiety bardzo ważne jest posiadanie przyjaciół – uważa projektantka. Sama ma grupę bliskich jej osób, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Rozmawia z nimi codziennie, dzieląc się nawet bardzo intymnymi przeżyciami. Gwiazda określa swoje najbliższe otoczenie mianem gangu.

Joanna Przetakiewicz. Newseria

Joanna Przetakiewicz lubi otaczać się ludźmi. Wśród przyjaciół znana jest jako osoba, która łatwo zyskuje sympatię nowo poznanych osób i nawiązuje z nimi bliskie relacje.

– Moi przyjaciele dobrze mnie znają z tego, zawsze wiedzą, że gdzie się nie pojawię, tam zakładam swoje gangi – mówi projektantka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Poprzez słowo „gang” gwiazda rozumie grupę bliskich przyjaciół. Obecnie ma trzy takie grupy, w których znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Projektantka wierzy w kobiecą siłę, uważa jednak, że mężczyźni są nieodzowną częścią życia każdej kobiety.

– Nam mężczyźni są niewątpliwie bardzo potrzebni w życiu. Jestem zwolenniczką zachowywania balansu, w związku z tym nie wyobrażam sobie, żeby przyjaciół mężczyzn nie było w naszym gronie – mówi Joanna Przetakiewicz.

Projektantka należy do kobiet wyjątkowo zapracowanych, pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi. Umożliwiają jej to media społecznościowe oraz internetowe komunikatory. Gwiazda założyła specjalne grupy, które określa mianem osobisto-kulturalno-oświatowo-seksualnych. Niemal codziennie wymienia w ten sposób z bliskimi jej osobami poglądy na temat przeczytanych książek, obejrzanych filmów, wydarzeń z codziennego życia.

– Nie mamy przed sobą tajemnic. Dzielimy się swoimi intymnymi przeżyciami, więc jest to tak bardzo ważne dla kobiety mieć swój tzw. gang, czyli najbliższych przyjaciół – mówi Joanna Przetakiewicz.

Do grona bliskich przyjaciół właścicielki marki La Mania od niedawna należy showman Łukasz Jakóbiak. Joanna Przetakiewicz najpierw udzieliła mu długo oczekiwanego wywiadu, a następnie zaprosiła do udziału w programie „Azja Express”.