Kompromitujące zdjęcia Johnnego Deppa. Nowe dowody w sprawie

Niedawno rozpoczął się jeden z głośniejszych i z pewnością najbardziej medialny proces sądowy. Johnny Deep i Amber Heard wymieniają się nawzajem oskarżeniami, a cała transmisję publikuje na żywo telewizja. Na jaw wychodzą kolejne tajemnice burzliwej relacji.

Kompromitujące zdjęcia Johnnego Deepa. Nowe dowody w sprawie
Foto Kadr z transmisji procesu

Szokujące zdjęcia Johnnego Deppa

Obrona Amber Heard mimo kilku potyczek, nie daje za wygraną. Proces wyciągania ,,brudów ‘’na światło dzienne wciąż trwa. Podczas jednej z ostatnich rozpraw, prawnicy Amber Heard opublikowali kompromitujące zdjęcia Johnnego Deppa. Wśród materiałów, które dostarczyła linia obrony Amber, pojawiły się także fotografie sporego asortymentu narkotyków. Na fotografiach z 2013 roku widzimy aktora przy stoliku pełnym leków, kilku toreb marihuany, czy też kresek kokainy.

Aktor przyznaje się do uzależnienia

Lekarz 56 latka potwierdził problemy alkoholowe aktora, jak i to, że jest on uzależniony od opoidów i benzodiazepin. Zdjęcie, które media śmiale opisują, to fotografia śpiącego Johnnego Deppa z kubełkiem cieknących lodów. Aktorka wykonała zdjęcie rzekomo tuż po tym, jak gwiazdor zażył sporą dawkę narkotyków. Johnny Depp przyznał się do problemów z narkotykami. Sam jednak tłumaczy, że zdjęcie było zrobione po tym, jak przepracował 17 godzin. Z tego wynika, że fotografia ukazuje jedynie nadzwyczajne, ludzkie zmęczenie, a nie stan po zażyciu substancji odurzających. Dodaje również, że kubełek lodów podłożyła mu ex żona, dla lepszego efektu.