Czy Jonkisz ma szansę zostać Misterem World 2016?

Rafał Jonkisz w ubiegłym roku pokonał 13 innych finalistów i odebrał koronę Mistera Polski 2015 z rąk Rafała Maślaka. 18-letni wówczas Rzeszowianin nie ukrywał zaskoczenia, w najśmielszych snach nie podejrzewał, że może wygrać. Jednak prawdziwym wyzwaniem może okazać się konkurs Mister World 2016.

Rafał Jonkisz. GA
Rafał Jonkisz. GA

Po nieudanym udziale w konkursie Mister International 2015, podczas którego Jonkisz się rozchorował i ledwo dotrwał do końca, przyszedł czas na naprawdę poważne zawody!

Tym razem Baby Poland, jak został nazwany Rafał, będzie próbował sięgnąć po pierwszą nagrodę podczas międzynarodowego konkursu Mister World 2016, który odbędzie się już 19 lipca w Southport (Wielka Brytania).

Do Southport zjadą najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata, a wśród nich nasz 19-letni akrobata 🙂 Oto, co najprzystojniejszy Polak napisał o swoim udziale w tym wydarzeniu:

Jestem zaszczycony tym, że będę reprezentował Polskę i Was wszystkich na najbardziej prestiżowym konkursie dla mężczyzn na świecie – Mr World, w lipcu w Anglii. Co 2 lata, misterzy swoich krajów, spotykają się w jednym miejscu i o jednym czasie, aby zmierzyć się w różnych dyscyplinach sportowych i przeżyć przygodę życiaTak się akurat złożyło, że w roku, kiedy odbywa się Mister World 2016, to ja Rafał Jonkisz – akrobata z Rzeszowa, stanę na scenie obok najlepszych chłopaków na świecie i pokażę, jak świetny kraj reprezentuję – dodał. – napisał na Facebooku Rafał.

A w taki sposób Jonkisz został zaprezentowany na oficjalnym fanpage’u konkursu:

Bez tytułu

Mamy nadzieję, że tym razem Rafałowi nic nie stanie na drodze po koronę najprzystojniejszego mężczyzny świata! 😉