Ewa Chodakowska rozpoczyna światową karierę!

Czy naszej najbardziej znanej trenerce i mentorce uda się osiągnąć sukces za oceanem?

Ewa Chodakowska. GA
Ewa Chodakowska. GA

Znana i ceniona trenerka, Ewa Chodakowska przez ostatnie 5 lat odniosła jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów w Polskim show-biznesie. Nie tylko promowała siebie jako mentorkę i idolkę kobiet, ale także w dużym stopniu rozpromowała zdrowy styl życia i odżywiania. Może gdyby nie ona nie przykładałybyśmy się teraz tak do treningów?

Tym razem Ewa zaskoczyła wszystkich nowym pomysłem, który ma jeszcze bardziej rozwinąć jej pasję. Chce rozpocząć międzynarodową karierę!

– Mam ogromne wsparcie swojego partnera, jakim jest Adidas, zatem drzwi są otwarte. Będę chciała trochę poszerzyć swoje działania, ale to nie będzie tak, że wyjeżdżam z Polski i mnie tutaj nie będzie – mówi Ewa Chodakowska Jeżeli będą wyjazdy, to będą to wyjazdy na chwilę po to, żeby poprowadzić trening, spotkać się z innymi osobami, trochę dać trochę swojej inspiracji i wrócić do domu, bo tutaj jest mój dom.

Swoje treningi pokazała już w Wielkiej Brytanii i Japonii. Teraz, na stałe, współpracować będzie ze szkołami fitness w Londynie. Planuje też przetłumaczenie swojej strony www.ewachodakowska.pl na angielski. Wszystkie inne jej aktywności w Internecie są już od dawna prowadzone w dwóch językach: polskim i angielskim.

Czy uda jej się stworzyć takie samo grono wyznawczyń za granicą? Ewa stara się uspokajać fanów i od razu podkreśla bliskość, która łącza ją z fanami.

– To nie są wyznawczynie i też nie mówię o nich fanki. To są moje koleżanki, znajome, dziewczyny z sąsiedztwa, z którymi spotykam się na ulicy, z którymi rozmawiam. Grono bardzo fajnych babeczek, które wspiera się nawzajem. Nie jesteśmy od siebie ani lepsze, ani gorsze – mówi Ewa Chodakowska.

Takie słowa stały się już „metką firmową” Ewy Chodakowskiej. Od początku swojej kariery stawia przede wszystkim na bliskość z fanami i podkreśla „koleżeńskość” tej relacji.

Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń! Czy Ewa Chodakowska stanie się światową gwiazdą? Trzymamy za nią kciuki!