Katarzyna Włodarek polską reprezentantką w konkursie Miss Model Of The World 2015

Polską reprezentantką w 25 edycji międzynarodowego konkursu piękności Miss Model of The World 2015 będzie 24 letnia Katarzyna Włodarek z Wielunia. Kasia wylatuje do Chin już w najbliższy poniedziałek, 12 października.

kasia wlodarczyk
Katarzyna jest zdobywczynią tytułu I Wice Miss Województwa Łódzkiego 2014 i II Wice Miss World Poland 2015. Kasia w tym roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i otrzymała tytuł lekarza medycyny. W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, dlatego planuje podjęcie specjalizacji z kardiologii bądź neurologii dziecięcej. Czas spędza aktywnie, regularnie chodzi na siłownię, jeździ na rowerze, a zimą na łyżwach i nartach. Jej pasją, która daje jej nie tylko dużo frajdy, ale także pomaga w dbaniu o sylwetkę jest pole dance. W wolnych chwilach uczy się rysunku, uwielbia także literaturę.

kasia wlodarczyk 2Projektantką sukni finałowej naszej Miss jest Maja Kotecka. Jedwabną suknię w kolorze fuksji zdobią złote dodatki biżuteryjne. Natomiast strój narodowy utrzymany w kolorach flagi narodowej – bieli i czerwieni – przygotowała na konkurs Aldona Konieczna. O garderobę naszej Miss dba także marka Desprado London.

Konkurs Miss Model Of The World 2015 odbywa się od 1988r. W tym roku odbędzie się 25 edycja tego wydarzenia, którą zakończy wielki finał w chińskim Shenzhen już 30 października. W wyborach weźmie udział prawie 100 kandydatek z całego świata. Obecnie panującą Miss jest Shelynne Paige Hoyt ze Stanów Zjednoczonych.