Kim jest partnerka Łukasza Nowickiego?

Łukasz Nowicki długo nie mógł dojść do siebie po rozstaniu z Młynkovą. Wygląda na to, że dziś jest już szczęśliwy z nową kobietą.

Foto Instagram lukasz_nowicki

Aktor przez wiele lat tworzył parę ze słynną polską wokalistką, Halinką Młynkową. Owocem ich miłości jest syn, Piotr. Niestety, miłość nie przetrwała próby czasu i po wielu wspólnie spędzonych latach, postanowili się rozwieść w 2012 roku. Na szczęście aktor znów odnalazł szczęście!

Nowa partnerka

Wybranką Nowickiego jest Olga Paszkowska, która również jest cenioną aktorką. Grała w popularnych serialach, takich jak „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość”, czy „Na wspólnej”. Mogliśmy ją również podziwiać w produkcjach filmowych: „W cztery oczy”, „Kurs” i „Cztery noce z Anną”. Przez wiele lat występowała w teatrze im. Jaracza w Olsztynie, a także w warszawskim Teatrze Studio. W 2018 roku na świecie pojawiła się córka Olgi i Łukasza – Józefina. Co prawda partnerka Nowickiego z wykształcenia jest aktorką, jednak odnajduje się też w innych działaniach. Jest właścicielką żłobka, a także organizuje zajęcia z jogi, która jest jej wielką pasją. Sądząc po publikowanych wspólnych zdjęciach, można wywnioskować, że para uwielbia podróże. Nikogo więc nie dziwi fakt, że postanowili wziąć ślub na indonezyjskiej wyspie Bali.