Kobieta Sukcesu

 "Kobieta Sukcesu" to projekt, w którym udział biorą niesamowite, barwne kobiety, które swoją ciężką pracą, determinacją, talentem i wiarą we własne możliwości, osiągnęły spektakularny sukces. Większość z nas potrzebuje wsparcia i wzorca, aby uwierzyć, że naprawdę możemy osiągnąć wiele.  Przedstawione tu wspaniałe businesswoman podzielą się swoim doświadczeniem z innymi kobietami, którym tej wiary w siebie i swoje możliwości brak...

Podobno mawiają o mnie: „Jarosińska to jest jak taki Feniks!” – rozmowa o życiu,...

Monika Jarosińska, polska aktorka, wokalistka i osobowość medialna. O sobie mówi: Jestem jakąś taką, w tych wszystkich moich nienormalnych historiach, niepoprawną optymistką. Pomimo że jestem pesymistką. Wiem, że to się jedno z drugim wyklucza, ale tak jest. Jestem bliźniakiem zodiakalnym, więc…

Słabości kobiet zachwycają mężczyzn, słabości mężczyzn gorszą kobiety” o tym w rozmowie z Jolantą Borowiec,...

Jolanta Borowiec to silna i zdystansowana kobieta o wrażliwości mimozy i skórze słonia. Jak jest naprawdę? Choć twardo stoi na czele kobiecej stacji telewizyjnej Polsat Café, to czasem musi popłakać!

O polskim życiu w amerykańskim świecie opowiedziała Izabela Yamagata – wie, gdzie jest jej...

Izabela Yamagata, jedna z Żon Hollywoodu, pogodna, silna i charyzmatyczna. Wie, gdzie jest jej miejsce i do czego dąży! O polskim życiu w amerykańskim świecie opowiedziała naczelnej Obcasy.pl podczas odwiedzin w Polsce.

„Z muzyką powinno być właśnie tak, jak z życiem: i dobrze, i źle, i...

Agata Steczkowska – najstarsza z córek rodzinnego klanu Steczkowskich. Dyrygentka, pianistka i kompozytorka. Czy jest spełniona jako artystka, kobieta i matka?

Katarzyna Bonda: Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej, niż odnieść go po raz pierwszy” –...

Katarzyna Bonda – niepokorna, silna i bezkompromisowa autorka kryminałów. Z pasji i przekonania, że warto się poświęcić temu, co się kocha, zdobyła szczyty list bestsellerów ostatnich lat.

W dorosłym życiu żyła trochę na fali, chwilą nieświadomego komfortu – Katarzyna Nowak

Katarzyna Nowak pisze o sobie: Nie zmieniłam nazwiska na Terakowska – mimo próśb mamy – ale i tak wszyscy mnie z nim kojarzą. Mama chciała, bym się tak nazywała, ponieważ jestem niejako ostatnia z rodziny Terakowskich.

Monika Rut – Dyrektor Generalny Coty Consumer Beauty na Europę Środkowo-Wschodnią i Prezes Coty...

Moje motto wywodzi się z jednej z ulubionych książek, Diuny Herberta, i dotyczy fragmentu, w którym bohater leci maszyną i powtarza, że nie wolno się bać, bo strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. I jestem wierna tym słowom. Nawet ostatnio przeczytałam na temat strachu, że zabija więcej marzeń niż jakakolwiek porażka. I to dotyczy życia i zawodowego, i osobistego.

Roma Gąsiorowska – aktorka wielkiego formatu i menadżerka kultury w jednym!

Motto z którym prawdziwie identyfikuję się brzmi: Aby zdobyć wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtworzyć. Antoine de Saint-Exupery

Monika Hołub: Kobieta w branży nieruchomości- jak odnaleźć się w męskim świecie?

Matka, żona, liderka Polish Geodetic Group, ale przede wszystkim spełniona kobieta. Monika Hołub opowiedziała nam, jak pogodzić studia, życie zawodowe i macierzyństwo na drodze do kariery w branży nieruchomości oraz stworzenia własnej, świetnie prosperującej firmy.

Anna Kalata, prawdziwa Kobieta Sukcesu – to jej metamorfoza zapisała się w historii

Anna Kalata – przedsiębiorczyni i polityczka, była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka studiów doktoranckich w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej metamorfoza wizualna wywołała wielkie zdumienie. Od wielu lat zakochana w Indiach, ale czy tylko? O trudach, dążeniu do celu i pasjach w rozmowie z Moniką Rebelak, naczelną portalu obcasy.pl.

Jaga Hupało – Kobieta pełna pasji i zapału do realizacji nowych pomysłów

Jaga Hupało – niesamowita pasjonatka piękna, kreatorka fryzur i znawczyni ludzkich dusz. Kobieta pełna pasji i zapału do realizacji nowych pomysłów. Ciepła i otwarta na ciekawych i serdecznych ludzi. Dobrze jest się znaleźć choć na chwilę w jej towarzystwie.

Rozmowa z Erin Dąbską, prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Erin Dąbska - Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Patrycja Piekutowska – wybitna skrzypaczka koncertująca po świecie

"Zawsze warto wierzyć, że siła kobiety jest nieograniczona"

Ilona Felicjańska – Upadła po to, aby wspiąć się na wyżyny i odnaleźć siebie,...

„Pamiętaj, że możesz nie dostać szansy zrobienia drugiego «pierwszego dobrego wrażenia»”

Ceikawe tematy

Uroda

Odmładzanie na zimno

Zimna temperatura wzmacnia odporność oraz dodaje energii… okazuje się, że może również odmładzać i to w błyskawicznym tempie. Poznaj jeden ze skuteczniejszych zabiegów „bankietowych”, który łączy w sobie 3 elementy - terapię światłem LED, liftingujące działanie zimna oraz preparaty bogate w naturalne składniki.

Przepisy

Sałatka z kaszy jaglanej z dodatkiem suszonych pomidorów

Czy to w pracy, czy w szkole - nie może zabraknąć przerwy na lunch! Czas na pożywny, pełnowartościowy, a przede wszystkim szybki w przygotowaniu posiłek.

Dom