Kobieta Sukcesu

  "Kobieta Sukcesu" to projekt, w którym udział biorą niesamowite, barwne kobiety, które swoją ciężką pracą, determinacją, talentem i wiarą we własne możliwości, osiągnęły spektakularny sukces. Większość z nas potrzebuje wsparcia i wzorca, aby uwierzyć, że naprawdę możemy osiągnąć wiele.  Przedstawione tu wspaniałe businesswoman podzielą się swoim doświadczeniem z innymi kobietami, którym tej wiary w siebie i swoje możliwości brak...

„Jedyną stałą w życiu jest zmiana.” – Kobieta Sukcesu – Justyna Sypka w rozmowie...

Justyna Sypka, współwłaścicielka sieci Amrit Oriental Food i Amrit Express, zasiliła nasze grono Kobiet Sukcesu. W szczerej rozmowie z Zuzanną Niedzielską - redaktorką portalu Obcasy.pl.

„Nie ma nic piękniejszego niż uczucie dobrze wykonanej misji” – Agnieszka Ramiączek dołącza do...

Agnieszka Ramiączek, Dyrektor Kreatywny firmy ARK, o celach, wyzwaniach i spełnieniu w rozmowie z Zuzanną Niedzielską - redaktorką portalu Obcasy.pl.

Katarzyna Bonda: Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej, niż odnieść go po raz pierwszy” –...

Katarzyna Bonda – niepokorna, silna i bezkompromisowa autorka kryminałów. Z pasji i przekonania, że warto się poświęcić temu, co się kocha, zdobyła szczyty list bestsellerów ostatnich lat.

Kocha ludzi, ale nie wpuszcza każdego do swojego ogródka – Katarzyna Walter w szczerej...

Katarzyna Walter, charyzmatyczna i prostolinijna aktorka. Osobowość, która nie podpierała się znanym nazwiskiem, a potrafiła wywalczyć sobie pozycję na swoich zasadach. Kocha ludzi, ale nie wpuszcza każdego do swojego ogródka.

Kobieta Sukcesu – dr Katarzyna Moreno-Szypowska. Przyjechałam do Warszawy 11 lat temu za uczuciem…

Kobieta Sukcesu, odwagi i determinacji. Ciekawa świata i ludzi. Zdyscyplinowana, uporządkowana i pogodna. O celach, planach i marzeniach w rozmowie z Zuzanną Niedzielską, redaktorką Obcasy.pl.

Rozmowa z Agnieszką Hyży o nowych projektach, rodzinie i marzeniach!

Agnieszka Hyży – dziennikarka, prezenterka i kobieta przedsiębiorcza. Doskonale potrafi odróżnić pracę na szklanym ekranie, nie ulegając własnej fascynacji. Ma wiele celów i nowych projektów w głowie. Czym nas zaskoczy?

O polskim życiu w amerykańskim świecie opowiedziała Izabela Yamagata – wie, gdzie jest jej...

Izabela Yamagata, jedna z Żon Hollywoodu, pogodna, silna i charyzmatyczna. Wie, gdzie jest jej miejsce i do czego dąży! O polskim życiu w amerykańskim świecie opowiedziała naczelnej Obcasy.pl podczas odwiedzin w Polsce.

„Z muzyką powinno być właśnie tak, jak z życiem: i dobrze, i źle, i...

Agata Steczkowska – najstarsza z córek rodzinnego klanu Steczkowskich. Dyrygentka, pianistka i kompozytorka. Czy jest spełniona jako artystka, kobieta i matka?

W dorosłym życiu żyła trochę na fali, chwilą nieświadomego komfortu – Katarzyna Nowak

Katarzyna Nowak pisze o sobie: Nie zmieniłam nazwiska na Terakowska – mimo próśb mamy – ale i tak wszyscy mnie z nim kojarzą. Mama chciała, bym się tak nazywała, ponieważ jestem niejako ostatnia z rodziny Terakowskich.

Monika Rut – Dyrektor Generalny Coty Consumer Beauty na Europę Środkowo-Wschodnią i Prezes Coty...

Moje motto wywodzi się z jednej z ulubionych książek, Diuny Herberta, i dotyczy fragmentu, w którym bohater leci maszyną i powtarza, że nie wolno się bać, bo strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. I jestem wierna tym słowom. Nawet ostatnio przeczytałam na temat strachu, że zabija więcej marzeń niż jakakolwiek porażka. I to dotyczy życia i zawodowego, i osobistego.

Monika Hołub: Kobieta w branży nieruchomości- jak odnaleźć się w męskim świecie?

Matka, żona, liderka Polish Geodetic Group, ale przede wszystkim spełniona kobieta. Monika Hołub opowiedziała nam, jak pogodzić studia, życie zawodowe i macierzyństwo na drodze do kariery w branży nieruchomości oraz stworzenia własnej, świetnie prosperującej firmy.

Anna Kalata, prawdziwa Kobieta Sukcesu – to jej metamorfoza zapisała się w historii

Anna Kalata – przedsiębiorczyni i polityczka, była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka studiów doktoranckich w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej metamorfoza wizualna wywołała wielkie zdumienie. Od wielu lat zakochana w Indiach, ale czy tylko? O trudach, dążeniu do celu i pasjach w rozmowie z Moniką Rebelak, naczelną portalu obcasy.pl.

Jaga Hupało – Kobieta pełna pasji i zapału do realizacji nowych pomysłów

Jaga Hupało – niesamowita pasjonatka piękna, kreatorka fryzur i znawczyni ludzkich dusz. Kobieta pełna pasji i zapału do realizacji nowych pomysłów. Ciepła i otwarta na ciekawych i serdecznych ludzi. Dobrze jest się znaleźć choć na chwilę w jej towarzystwie.

Rozmowa z Erin Dąbską, prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Erin Dąbska - Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Ceikawe tematy

Uroda

Co jeść, by mieć piękną cerę?

Co jeść, a czego się wystrzegać, żeby cieszyć się zdrową i promienną cerą? Poznajcie sprzymierzeńców i wrogów pięknej skóry.

Przepisy

Dom