Kolejne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan! Czy tym razem przesadziła?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo charakterystyczną i określoną postacią w świecie showbiznesu - można ją kochać albo nienawidzić. Często bywa tematem plotek i skandali, jednak tym razem sytuacja wymknęła się chyba spod kontroli.

fot. Instagram @m_rozenek

Kilka ostatnich tygodni w mediach społecznościowych zdominowane było przez Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej odważne zdjęcia z wakacji, które często publikowała na Instagramie. Na niektórych gwiazda prezentowała się w bardzo skąpych strojach, pokazując swoje zgrabne ciało i duże piersi. Patrząc jednak na komentarze fanów, można było wywnioskować, że część z nich wynika z zazdrości – figura Małgosi jest nienaganna, a przecież urodziła dwójkę dzieci!

fot. Instagram @m_rozenek

Jedna z najnowszych fotografii także wywołała dużą falę krytyki, która w tym wypadku może wydawać się słuszna. Rozenek pozuje na nim wraz z mężem i dziećmi, a na szyi ma różaniec, którego obecność zaniepokoiła kilku obserwujących jej Instagramowy profil. „Wiesza sobie Pani różaniec na szyi, a jest reprezentantką rogatego” i tym podobne wypowiedzi pojawiły się w mgnieniu oka. Komentarze nie wywołały aż tak dużego zamieszania, jak odpowiedź Małgosi: Dlaczego ja mam szanować Was katolików i wasze symbole, skoro Wy katolicy nie szanujecie mnie jako ateistki? Pomyśl czasem a nie idź ślepo za tym co mówi ksiądz w kościele! – ostro spuentowała celebrytka. Czy tym zachowaniem nie przesadziła? Oceńcie sami.