Kolejny rozwód w polskim show-biznesie

Dzięki Beacie Tadli, zaczęłam oswajać się z rozwodem" - wyznaje Aleksandra Prykowska-Malec. Aktorka jest w trakcie rozwodu z reżyserem Mariuszem Malcem.

Kolejny rozwód w polskim show-biznesie

Para poznała się w 2010 r. na planie filmu: „Oni szli szarymi szeregami”, który reżyserował Malec. Po sześciu latach znajomości postanowili zawrzeć związek małżeński w parafii św. Trójcy w Warszawie. Huczne wesele odbyło się w barokowym pałacu w Zdunowie na Mazowszu. Aleksandra przyjęła nazwisko męża i nosi teraz podwójne. Wszystko wskazywało na to, że to początek stabilizacji w życiu prywatnym reżysera.

Kilka miesięcy temu Malec wyprowadził się z domu i przestał utrzymywać kontakt z żoną.
To nie pierwsza porażka w życiu prywatnym reżysera. O tym, że Malec związał się z Joanną Sydor (z którą łączy ich wspólne dziecko) pierwsza żona dowiedziała się z… tabloidów. Sprawa zakończyła się rozwodem i rozpadem rodziny, na którym ucierpiał również syn z pierwszego małżeństwa. Kolejną fascynacją reżysera była Dominika Ostałowska. Żadna z burzliwych relacji nie przetrwała jednak próby czasu.
Aleksandra Prykowska należy do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki marki L’Oreal, której na świecie twarzą została m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria. Aleksandrę Prykowską mogliśmy podziwiać w Teatrze Telewizji w sztuce „Zabójcza pewność”, u boku Magdaleny Cieleckiej. Polska aktorka zadebiutowała w serialu „Usta Usta”. Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca „Oni szli szarymi szeregami” oraz w serialu Waldemara Krzystka „Sprawiedliwi”. Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska a także „Pierwsza miłość”, gdzie konkurowała z samą Grażyną Wolszczak.