To koniec małżeństwa Julii Roberts!

"Urodziłam się, by być żoną tego mężczyzny" - tak Roberts 14 lat temu zakończyła przysięgę małżeńską, składaną Danielowi Moderze. Podczas tegorocznych wakacji para podjęła decyzję o definitywnym rozstaniu.

Julia Roberts. GA
Julia Roberts. GA

Uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par Hollywood. Ona – wzięta aktorka, ulubienica publiczności. On – ceniony operator filmowy. Ich miłość wybuchła gwałtownie i nieoczekiwanie. Modera był wtedy mężem znanej charakteryzatorki – Very Steimberg, z którą się rozwiódł i już dwa miesiące później przyrzekał miłość aż po grób pięknej Julii.

Para w trakcie trwającego 14 lat małżeństwa, doczekała się trójki dzieci: 11-letnich bliźniaków PhinnaeusaHazel oraz 9-letniego Henry’ego. Oprócz tego, zgromadzili również pokaźny majątek, opiewający na kilka miliardów dolarów!

I to właśnie wychowanie dzieci oraz finanse stały się kością niezgody małżonków. Jak donoszą zachodnie media, Roberts i Modera coraz częściej nie zgadzali się w tych dwóch kwestiach, co rodziło awantury. Niektóre były na tyle poważne, że kończyły się pomieszkiwaniem Daniela w domku dla gości…

I mimo, że gwiazdorska para przez lata starała się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy, do mediów wyciekła informacja, iż po nieudanym tegorocznym wyjeździe wakacyjnym, do sądu wpłynął ich pozew rozwodowy.

Możemy się tylko domyślać, że gdy w grę wchodzi opieka nad dziećmi oraz podział gigantycznego majątku, walka może być zacięta. Nie da się ukryć, że zgromadzony majątek, to głównie zasługa Julii, która za rolę inkasuje 20 milionów dolarów! Teraz będzie musiała się nim podzielić z mężem, z którym przed ślubem nie podpisała intercyzy!

Mamy jednak cichą nadzieję, że tak jak dotychczas nie afiszowali się ze swoim życiem prywatnym, rozwód przeprowadzą z klasą i bez blasku fleszy.