Królewskie urodziny Harper Beckham w Buckingham Palace

Harper, córka jednej z najpopularniejszych par show biznesu Davida i Victorii Beckham, skończyła wczoraj 6-te urodziny. Jak przystało na familię Beckhamów, dzień ten nie należał do typowych. Uroczystość miała miejsce w samym Buckingham Palace!

davidbeckham.Instagram

Na Instagramie pojawiła się cała relacja z tego niezwykłego dnia. Począwszy od uroczystego śniadania, przez rozpakowywanie prezentów, po wspólne dekorowanie ciasteczek. Na imprezę urodzinową przyszło wiele koleżanek małej Harper. Jak na pałac przystało, wszystkie dziewczynki, łącznie z jubilatką, przebrane były za księżniczki. Oprócz tego, Harper miała również okazję poznać wnuczkę królowej Elżbiety II, księżniczkę Beatrice.

victoriabeckham.Instagram

Na swoich profilach życzenia opublikował każdy z braci, a także sam David. Życzenia Davida nie były zaskoczeniem, który znany jest z okazywania uczuć dzieciom. –Wszystkiego najlepszego dla naszej niezwykłej, małej kobietki… Bardzo wyjątkowa dziewczynka, która wnosi pełnię szczęścia do naszego życia. Szczęśliwych 6-tych urodzin (nie mogę uwierzyć, że skończyłaś już 6 lat). Życzę Ci, aby dzisiejszy dzień był wspaniały. Kochamy Cię.– napisał David.

davidbeckham.Instagram