To będzie najdłuższy i najtrudniejszy rozwód w Hollywood

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o prawdopodobnym rozwodzie Johnnego Deppa. Teraz wszystko okazało się jasne...

Amber Heard, screenshot @bluboi007
Amber Heard, screenshot @bluboi007

Młodsza o 22 lata od swojego męża Amber Heard oskarżyła Johnego Deppa o pobicie. Opublikowała nawet zdjęcie swojej posiniaczonej twarzy twierdząc, że uwielbiany przez wszystkich aktor rzucił w nią… iPhone’m!

Ich małżeństwo trwało 15 miesięcy. Depp zostawił dla Amber swoją ówczesną żonę Vanessę Paradis, z którą miał dwoje dzieci. Skrzywdził tym też swoich fanów – wszyscy wierzyli, że będzie w życiu również uda mu się być bohaterem romantycznych historii.

Małżeństwo z Amber wydawało się być jak z bajki. Kupił dla niej nawet wyspę, którą nazwał jej imieniem. Pokazywali się na czerwonym dywanie, patrzyli sobie w oczy i trzymali się za ręce… To miała być miłość do końca życia.

Powód rozwodu był niejasny. Media spekulowały, że Amber chce mieć dziecko, a Johnny nie. Miała też rzekomo zdradzać go z innymi kobietami, a małżeństwo traktować jako sposób na zrobienie kariery. Albo, że on przechodzi kryzys wieku średniego.

Zdjęcia posiniaczonej Amber bez wątpienia zniszczą karierę Johnnego Deppa. Ich rozwód ma być najbardziej burzliwą i rozciągniętą w czasie historią Hollywood. Podobno aktor może pobić rekord w spłaceniu swojej żony – obecnie najwięcej zapłacił muzyk Paula McCartney, które musiał wypłacić swojej byłej żonie Heather Mills 50 milionów dolarów.