Liam Hemsworth i Miley Cyrus wzięli potajemnie ślub?!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli swego czasu jedną z najgorętszych par showbiznesu. Byli. Dopóki Liam nie zdradził Miley, a ta nie zerwała zaręczyn...

Liam Hemsworth, Miley Cyrus. GA.
Liam Hemsworth, Miley Cyrus. GA.

Wszystko to jednak działo się dwa lata temu i po kryzysie nie ma już śladu! Para znowu jest razem i wiele wskazuje na to, że właśnie wzięli ślub!

Kilka dni temu piosenkarka i aktorka, zamieściła na swoim Intagramie zdjęcia z basenu, na którym w miejscu pierścionka zaręczynowego, widnieje bardzo okazała złota obrączka wysadzana zapewne drogimi kamieniami.

https://www.instagram.com/p/BIQvvN7hdZo/?taken-by=mileycyrus

Czyżby para wzięła cichy ślub? Ostatnio wśród gwiazd panuje moda na ukrywanie swojego życia prywatnego. O ślubie Wojtka Szczęsnego z Mariną Łuczenko-Szczęsną, świat dowiedział się na kilka godzin przed uroczystością. Natomiast o związku Katie Holmes z Jamie Foxx’em usłyszeliśmy w chwili, gdy para… zerwała zaręczyny!

Póki co ani Miley ani Liam nie potwierdzili doniesień o ich rzekomym ślubie, jednak mamy cichą nadzieję, że obrączka na serdecznym palcu artystki, to jedynie ozdoba, a para weźmie ślub w blasku fleszy 😉 Takie wydarzenie nie powinno być owiane tajemnicą! 🙂